Ogłoszenie 
 • Na forum powitaliśmy wiosenną grafikę. Dominujący róż dedykujemy w szczególności Patce.
 • Nastąpiły też inne drobne zmiany na forum, o których szczegółowo informujemy w ogłoszeniu i prosimy o zapoznanie się z nimi.
 • Nastąpiła modyfikacja wydarzeń losowych, więc jeśli chcecie aby Mistrz Gry miał możliwość działania w Waszych rozgrywkach lub częstowania Was drobnymi wydarzeniami losowymi koniecznie zaglądnijcie do poniższego tematu.
 • Wraz ze zmianą profili prosimy o ponowne ich wypełnienie. Poprawne działanie nowego kodu na profile wiąże się z uzupełnieniem wszystkich pól profilowych.
 • Obecny czas to 2019-05-24, 14:51
  Hello Everyone! Strona Główna » EAST BOSTON
  Zobacz posty bez odpowiedzi
   
   EAST BOSTON   Tematy   Posty   Ostatni post 
  BENNINGTON STREET
    


     
  57 1846 2018-11-12, 10:57
  Ostatni post
  CENTRAL SQUARE
    


     
  34 1344 2019-03-30, 18:52
  Ostatni post
  CHELSEA STREET
    


     
  41 1707 Wczoraj 11:19
  Ostatni post
  MAVERICK SQUARE
    


     
  52 1982 2019-05-22, 10:55
  Ostatni post

  [ Preferencje
  Kto jest na Forum
  Nasi użytkownicy napisali 153915 postów, tematów 6584
  Mamy 164 zarejestrowanych użytkowników
  Ostatnio zarejestrowana osoba: Tim Matthews
  To forum odwiedzono już 22161 razy
  Na Forum jest 5 użytkowników :: 5 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 0 Gości
  Zarejestrowani Użytkownicy: Lyelle Paddington, Tim Matthews, CCBot/2.0, AhrefsBot/6.1, SemrushBot/3~bl
  Najwięcej użytkowników 49 było obecnych 2014-01-02, 22:45

  funJobFamilyMyself0

  Przez ostatnie 72 godziny byli na forum: Caroline Collier, Emma Baker, Massachusetts, Saskia Lovell, e-news, Adam Harris, Adrienne Simmons, Amelia Morel, Arizona Paxton, BIANCA WALTERS, Blaise Rayne, Ceslee Wright, Chris Baker, CLARA BRANWELL, David Walters, Douglas Hanson, Elena Barton, Emma Norrington, Felix Lorenzo, Freya Mikkelsen, GIDEON BOWMAN, Harper James Atwood, Iris Shoemaker, Isobel Holt, James Bradshaw, Jenna Wilkinson, Jeralyn Seddon, joseph balamonte, Juliette Green, KALAMARKA, Korpoludka, Laura Salinger, Lexy Cotterman, Lili Hartley, Lincoln Carson, logan, Lyelle Paddington, Margo Boccanegra, Mariel Santos Cariaga, Messenger, Michigan Paxton, Nathan Brown-Stokes, Noah Collier, Olivia MOREL, Penny Bowman, postman, ROSEMARY COLBY, Sammy Hobbes, Seth Paddington, SIMONE BOCCANEGRA, Tim Matthews, Universal Person, WILLIAM WALKER, WILLIE SHOEMAKER, ziemniak
  Ostrzeżenia użytkowników

  Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane
  Jesteś ambitnym adwokatem, kochającym imprezy studentem, a może mężatką z dwójką dzieci? To nie ma znaczenia – gdy tylko przyjedziesz do Bostonu, poczujesz się jak w domu! Tylko tutaj możesz przejść przez pełen kwitnących, kolorowych kwiatów park, by wyjść tuż obok wielkiego wieżowca, a wracając, nie zapomnij zerknąć na stare, urocze kamieniczki znajdujące się tuż za rogiem! Nie jest to wielkomiejski labirynt z betonu, lecz przyjazne, niezwykle zielone miasto z masą parków, z plażami, zatokami, łodziami zacumowanymi u wybrzeży, pełne biegających i uprawiających sporty ludzi, pełne psów i dzieci. Wiosna w Bostonie to prawdziwe cudo ze względu na ogromne krzewy obsypane kwiatami. Jeśli jednak chcesz być blisko miasta, ale też cieszyć się życzliwością i poczuciem wspólnoty wybierz wspaniałe małe miasteczko jakim jest Concord. Lokalna społeczność ma silną więź, która łączy swoich mieszkańców, tutaj znajdziesz sąsiadów pomagających sąsiadom. Wspólnie można cieszyć się otaczającą przyrodą, zobaczyć słodkowodne żółwie, czaple modry, piżmaki i mnóstwo ptactwa. Odkryj piękno tego miasteczka, w każdym sezonie na nowo. Wiosna to czas lokalnych wydarzeń. Wybierz się na wycieczkę do jednego z wielu lokalnych targowisk i gospodarstw, aby spróbować domowych produktów, serów i syropu klonowego prosto z drzew Nowej Anglii.

  Nominacje!

  Rozpoczęły się majowe nominacje na postać miesiąca. Czekamy na Waszych ulubieńców.

  Read More
  Bianka
  Jeremy
  WALTERS
  ASHBORNE
  Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 6