Ogłoszenie 


 • Nastąpiła zmiana grafiki, a tym samym powitaliśmy zimę na forum. Niesamowite, że to już nasza szósta zima, a w przyszłym miesiącu będziemy świętować szóste urodziny forum.
 • Rozpoczęła się zima, a wraz z nią pojawiają się w miastach i mniejszych miejscowościach różne atrakcje i wydarzenia o których będziecie na bieżąco informowani w temacie z zimowymi aktualizacjami.
 • Obecny czas to 2018-11-20, 20:35
  Hello Everyone! Strona Główna » POZA BOSTONEM
  Zobacz posty bez odpowiedzi
   
   POZA BOSTONEM   Tematy   Posty   Ostatni post 
  TRAVEL
    


     
  475 9387 2018-11-13, 17:52
  Ostatni post

  [ Preferencje
  Kto jest na Forum
  Nasi użytkownicy napisali 152514 postów, tematów 6374
  Mamy 124 zarejestrowanych użytkowników
  Ostatnio zarejestrowana osoba: Sylví Lohtander
  To forum odwiedzono już 4468 razy
  Na Forum jest 3 użytkowników :: 3 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 0 Gości
  Zarejestrowani Użytkownicy: Jason Parker, CCBot/2.0, Googlebot/2.1
  Najwięcej użytkowników 49 było obecnych 2014-01-02, 22:45

  nieaktywni
  championOthers
  BOSTONCONCORD
  FunJobFamilyMyselfWe are family

  Przez ostatnie 72 godziny byli na forum: BostoŃczyk, Caroline Collier, Emma Baker, Saskia Lovell, e-news, Mistrz Gry, Adam Harris, Adrienne Simmons, Ariel Daniels, Arizona Paxton, Basil Hightower, BIANCA WALTERS, Blue Butler, Calvin Stokes-Brown, Chris Baker, David Walters, Felix Lorenzo, Iris Shoemaker, jack daniels, Jason Parker, Jenna Wilkinson, joseph balamonte, Juliette Green, Lexy Cotterman, Messenger, Nathan Brown-Stokes, Seth Paddington, Sylvi Lohtander, WILLIE SHOEMAKER
  Ostrzeżenia użytkowników

  Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane
  Niektórym z nas słowo zima nie kojarzy się najlepiej. Ta pora roku zniechęca nas do siebie krótkimi, mroźnymi dniami i opadami śniegu, przez które martwimy się czy dojedziemy do pracy na czas. A na domiar złego w telewizji reklamy straszą nas bólem gardła, katarem i grypą. Ale czy naprawdę zimy nie da się lubić? Wróćmy pamięcią do czasu, kiedy sami byliśmy dziećmi. Pamiętacie tę radość, którą wywoływały pierwsze płatki śniegu? Pamiętacie te bitwy na śnieżki, wspólne lepienie bałwana albo ślizgawkę na szkolnym boisku? Prawda, że miło było pościągać się z przyjaciółmi na sankach? Zima jest całkiem fajna! A my, chociaż lubimy sobie czasem pomarudzić w głębi serca dobrze o tym wiemy.
  Saskia
  Calvin
  Lovell
  Stokes-Brown
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
  Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 6