Ogłoszenie 


 • Nastąpiła zmiana grafiki, a tym samym powitaliśmy zimę na forum. Niesamowite, że to już nasza szósta zima, a w przyszłym miesiącu będziemy świętować szóste urodziny forum.
 • Rozpoczęła się zima, a wraz z nią pojawiają się w miastach i mniejszych miejscowościach różne atrakcje i wydarzenia o których będziecie na bieżąco informowani w temacie z zimowymi aktualizacjami.
 • Obecny czas to 2018-11-13, 01:09
  Hello Everyone! Strona Główna » CONCORD 2
  Zobacz posty bez odpowiedzi
   
   CONCORD 2   Tematy   Posty   Ostatni post 
  Main St
    


     
  11 20 2018-10-09, 12:09
  Ostatni post
  Sudbury Road
    


     
  20 140 Wczoraj 10:30
  Ostatni post
  Old Marlboro Road
    


     
  14 20 2018-11-10, 19:44
  Ostatni post
  Wild Areas
    


     
  19 55 Wczoraj 10:41
  Ostatni post

  [ Preferencje
  Kto jest na Forum
  Nasi użytkownicy napisali 152499 postów, tematów 6374
  Mamy 123 zarejestrowanych użytkowników
  Ostatnio zarejestrowana osoba: Będzie Będzie
  To forum odwiedzono już 3799 razy
  Na Forum jest 2 użytkowników :: 2 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 0 Gości
  Zarejestrowani Użytkownicy: CCBot/2.0, AhrefsBot/5.2
  Najwięcej użytkowników 49 było obecnych 2014-01-02, 22:45

  nieaktywni
  championOthers
  BOSTONCONCORD
  FunJobFamilyMyselfWe are family

  Przez ostatnie 72 godziny byli na forum: BostoŃczyk, Caroline Collier, Emma Baker, Saskia Lovell, e-news, Mistrz Gry, Adam Harris, Adrienne Simmons, Będzie Będzie, BIANCA WALTERS, Calvin Stokes-Brown, Charlie Baker, Chris Baker, David Walters, Elizabeth Covington, Felix Lorenzo, Iris Shoemaker, jack daniels, Jason Parker, Jenna Wilkinson, Jeremy Ashborne, joseph balamonte, JULIE DANIELS, Juliette Green, Lexy Cotterman, Lolly, Lyelle Paddington, Messenger, Nathan Brown-Stokes, Postman, Seth Paddington, Sofia de Lorenzo Lovegood, Stephanie Michels, Universal Person, West Paxton, WILLIE SHOEMAKER
  Ostrzeżenia użytkowników

  Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane
  Niektórym z nas słowo zima nie kojarzy się najlepiej. Ta pora roku zniechęca nas do siebie krótkimi, mroźnymi dniami i opadami śniegu, przez które martwimy się czy dojedziemy do pracy na czas. A na domiar złego w telewizji reklamy straszą nas bólem gardła, katarem i grypą. Ale czy naprawdę zimy nie da się lubić? Wróćmy pamięcią do czasu, kiedy sami byliśmy dziećmi. Pamiętacie tę radość, którą wywoływały pierwsze płatki śniegu? Pamiętacie te bitwy na śnieżki, wspólne lepienie bałwana albo ślizgawkę na szkolnym boisku? Prawda, że miło było pościągać się z przyjaciółmi na sankach? Zima jest całkiem fajna! A my, chociaż lubimy sobie czasem pomarudzić w głębi serca dobrze o tym wiemy.
  Saskia
  Calvin
  Lovell
  Stokes-Brown
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
  Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12