Ogłoszenie 


 • Nastąpiła zmiana grafiki, a tym samym powitaliśmy zimę na forum. Niesamowite, że to już nasza szósta zima, a w przyszłym miesiącu będziemy świętować szóste urodziny forum.
 • Rozpoczęła się zima, a wraz z nią pojawiają się w miastach i mniejszych miejscowościach różne atrakcje i wydarzenia o których będziecie na bieżąco informowani w temacie z zimowymi aktualizacjami.
 • Obecny czas to 2018-11-17, 11:53
  Hello Everyone! Strona Główna » CONCORD
  Zobacz posty bez odpowiedzi
   
   CONCORD   Tematy   Posty   Ostatni post 
  Lowell Road
    


     
  13 25 2018-07-26, 16:07
  Ostatni post
  Lexington Road
    


     
  14 65 2018-11-15, 18:40
  Ostatni post
  Barretts Mill Road
    


     
  9 20 2018-11-09, 22:13
  Ostatni post

  [ Preferencje
  Kto jest na Forum
  Nasi użytkownicy napisali 152512 postów, tematów 6374
  Mamy 124 zarejestrowanych użytkowników
  Ostatnio zarejestrowana osoba: Sylví Lohtander
  To forum odwiedzono już 4187 razy
  Na Forum jest 5 użytkowników :: 5 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 0 Gości
  Zarejestrowani Użytkownicy: jack daniels, Jason Parker, CCBot/2.0, AhrefsBot/5.2, Googlebot/2.1
  Najwięcej użytkowników 49 było obecnych 2014-01-02, 22:45

  nieaktywni
  championOthers
  BOSTONCONCORD
  FunJobFamilyMyselfWe are family

  Przez ostatnie 72 godziny byli na forum: BostoŃczyk, Caroline Collier, Saskia Lovell, Mistrz Gry, Adam Harris, Adrienne Simmons, Arizona Paxton, BIANCA WALTERS, Blue Butler, Calvin Stokes-Brown, Charlie Baker, Chris Baker, David Walters, Fabien Lemaire, Felix Lorenzo, Iris Shoemaker, jack daniels, Jason Parker, Jenna Wilkinson, Jeremy Ashborne, joseph balamonte, JULIE DANIELS, Juliette Green, Lexy Cotterman, Lolly, MAEVE cHAMBERS, Nathan Brown-Stokes, Noah Collier, Seth Paddington, Stephanie Michels, Sylví Lohtander, Universal Person, Vincent Blanco, WILLIE SHOEMAKER
  Ostrzeżenia użytkowników

  Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane
  Niektórym z nas słowo zima nie kojarzy się najlepiej. Ta pora roku zniechęca nas do siebie krótkimi, mroźnymi dniami i opadami śniegu, przez które martwimy się czy dojedziemy do pracy na czas. A na domiar złego w telewizji reklamy straszą nas bólem gardła, katarem i grypą. Ale czy naprawdę zimy nie da się lubić? Wróćmy pamięcią do czasu, kiedy sami byliśmy dziećmi. Pamiętacie tę radość, którą wywoływały pierwsze płatki śniegu? Pamiętacie te bitwy na śnieżki, wspólne lepienie bałwana albo ślizgawkę na szkolnym boisku? Prawda, że miło było pościągać się z przyjaciółmi na sankach? Zima jest całkiem fajna! A my, chociaż lubimy sobie czasem pomarudzić w głębi serca dobrze o tym wiemy.
  Saskia
  Calvin
  Lovell
  Stokes-Brown
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
  Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 6