Poprzedni temat «» Następny temat
REGULAMIN FORUM
Autor Wiadomość
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2014-01-17, 10:23   REGULAMIN FORUM


Regulamin


FORUM


1. Każdy użytkownik forum Hello Boston ma obowiązek przestrzegania zasad zawartych w Regulaminie.
2. Administracja (Caroline Blanco i Harper James Atwood) sprawuje władzę na forum, jej decyzje są obiektywne i ostateczne. W razie jakichkolwiek pytań lub zastrzeżeń – należy pisać na PW do któregoś z Administratorów. Dodatkowo na forum posiadamy administratora technicznego (Saskia Lovell) do którego możecie zgłosić się z prośbą o pomoc jeśli posypał się Wam jakiś kod lub potrzebujecie pomocy od strony technicznej.
3. Na forum obowiązuje Netykieta, a prywatne spory użytkowników powinny być rozwiązywane przy pomocy innych komunikatorów - Shoutbox nie jest miejscem do tego przeznaczonym.
4. Użytkownik automatycznie otrzymuje ostrzeżenie, jeśli:
    a) reklamuje swoje forum w Shoutboxie lub przez Prywatne Wiadomości;
    b) obraża innych użytkowników, rozpowszechnia treści rasistowskie lub pornograficzne.

5. Postać zostaje przeniesiona do nieaktywnych w następujących przypadkach:
    a) po czternastu dniach nieusprawiedliwionej nieaktywności (od napisania ostatniego posta fabularnego, tematy w Offtopie czy telefonie nie są wtedy brane pod uwagę);
    b) jeśli nie rozpocznie gry fabularnej przez 5 dni po powrocie z urlopu.

6. By uniknąć nieporozumień, prosimy zapoznać się także z kilkoma zasadami dotyczącymi rezerwacji wizerunku oraz nieobecności.
7. Wszelkie plagiaty są surowo zabronione. Użytkownik, któremu zostanie udowodnione skopiowanie - całości lub części - cudzej karty postaci, automatycznie zostaje zbanowany. Jeśli ktoś zauważy plagiat, prosimy o powiadomienie o tym któregoś z Administratorów.
8. Prosimy nie spamować w innych działach niż Off Top oraz nie udzielać się fabularnie (zakładanie relacji czy telefonu, pisanie postów) przed akceptacją karty postaci.


KONTA


1. Imię i nazwisko postaci nie może pochodzić z książki/serialu/od prawdziwego artysty (np. Harry Potter czy George Clooney) – liczymy na Waszą kreatywność.
2. Obowiązkowe wymiary avatarów to 200x320.
3. Wizerunek postaci nie może pochodzić z Deviantart, należy podać imię i nazwisko osoby, z wizerunku której chcemy korzystać. Nie może także być wizerunkiem samego autora!
4. Prosimy dobrze przemyśleć wizerunek Waszej postaci, gdyż po akceptacji Karty istnieje możliwość tylko jednorazowej zmiany wyglądu. Zajęte wyglądy mogą się powtarzać jedynie wtedy, gdy postać ma bliźniaka jednojajowego.
5. Postać nie może być spokrewniona z osobami, które istnieją naprawdę - przykro nam, ale córka Brada Pitta czy bliska przyjaciółka księcia Williama nie zostaną zaakceptowane.
6. Postać nieaktywna od dłuższego czasu może zostać wykorzystana przez konta specjalne (rozsiewanie plotek, uśmiercenie jej etc.). Jeśli nie chcecie, by tak się stało, prosimy o skontaktowanie się z Administracją.


GRA


1. Zanim użytkownik zacznie udzielać się na forum, należy czekać na akceptację Karty Postaci (wyjątek – pisanie postów w działach Off Top i Organizacja).
2. Posty fabularne powinny zawierać co najmniej 10 zdań złożonych; składać się z wypowiedzi postaci, jej odczuć oraz opisów sytuacji. Starajmy się pisać poprawną polszczyzną oraz zwracać uwagę na interpunkcję. Pamiętajmy, że przed znakami interpunkcyjnymi nie wciskamy spacji, a każdego zdania nie zaczynamy od nowej linii.
3. Postacie nie mają nadprzyrodzonych zdolności, nie czytają w myślach innych ludzi oraz nie są wszystkowiedzące, starajmy się więc zachować realizm w naszych rozgrywkach.
4. Można prowadzić kilka rozgrywek fabularnych równocześnie, przy wyraźnym zaznaczeniu, ile czasu minęło między grami.
5. W celu zachowania estetyki forum prosimy, by użytkownicy nie zakładali nowych tematów z lokacjami. Jeśli brakuje Wam jakiegoś miejsca do gry, zapraszamy do tego tematu.


KONTA SPECJALNE


» MASSACHUSETTS - konto główne stworzone na potrzebę administracji. Dodatkowo przejął on funkcję Mistrza Gry, który może ingerować w grę postaci.

» MESSENGER - konto stworzone dla uczestników audycji radiowych oraz dla tych, którzy z jakichś przyczyn chcą pozostać anonimowi. Korzystając z niego można komentować wiadomości na portalu e-news, wysyłać anonimowe smsy, komentować strony w portalach internetowych. Jest w pełni do Waszej dyspozycji. Może właśnie z Messengera poinformujecie jedną z postaci, że jej partner ją zdradza?

Login: MESSENGER
Hasło: boston


» UNIVERSAL PERSON - konto stworzone na potrzebę użytkowników. Każdy ma do niego nieograniczony dostęp. UP może okazać się mamą którejś postaci, dawnym narzeczonym, szefem... Wszystko zależy od tego kogo wasza postać potrzebuje do urozmaicenia swojej gry.

Login: UNIVERSAL PERSON
Hasło: boston


» POSTMAN - odpowiada za przesyłanie listów, prezentów, kwiatów, kartek pocztowych itp. między postaciami. Więc jeśli wasza postać chce obdarować kogoś bliskiego niekoniecznie osobiście, Postman z chęcią zrobi to za was i dostarczy przesyłkę w odpowiednim czasie wybranej osobie.

» E-NEWS - konto stworzone w celu zamieszczania wiadomości na portalu informacyjnym dla mieszkańców Bostonu.

» SOUND SUMMIT- konto stworzone w celu prowadzenia audycji radiowych.


Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie, jednak zawsze będzie o nich informować.
Ostatnia aktualizacja: 21 marca 2019.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Jesteś ambitnym adwokatem, kochającym imprezy studentem, a może mężatką z dwójką dzieci? To nie ma znaczenia – gdy tylko przyjedziesz do Bostonu, poczujesz się jak w domu! Tylko tutaj możesz przejść przez pełen kwitnących, kolorowych kwiatów park, by wyjść tuż obok wielkiego wieżowca, a wracając, nie zapomnij zerknąć na stare, urocze kamieniczki znajdujące się tuż za rogiem! Nie jest to wielkomiejski labirynt z betonu, lecz przyjazne, niezwykle zielone miasto z masą parków, z plażami, zatokami, łodziami zacumowanymi u wybrzeży, pełne biegających i uprawiających sporty ludzi, pełne psów i dzieci. Wiosna w Bostonie to prawdziwe cudo ze względu na ogromne krzewy obsypane kwiatami. Jeśli jednak chcesz być blisko miasta, ale też cieszyć się życzliwością i poczuciem wspólnoty wybierz wspaniałe małe miasteczko jakim jest Concord. Lokalna społeczność ma silną więź, która łączy swoich mieszkańców, tutaj znajdziesz sąsiadów pomagających sąsiadom. Wspólnie można cieszyć się otaczającą przyrodą, zobaczyć słodkowodne żółwie, czaple modry, piżmaki i mnóstwo ptactwa. Odkryj piękno tego miasteczka, w każdym sezonie na nowo. Wiosna to czas lokalnych wydarzeń. Wybierz się na wycieczkę do jednego z wielu lokalnych targowisk i gospodarstw, aby spróbować domowych produktów, serów i syropu klonowego prosto z drzew Nowej Anglii.

POSZUKUJEMY!

Jeśli jest ktoś chętny wesprzeć administrację od strony porządkowej, czy też pomóc w kwestii tematyki eventów i wydarzeń losowych - zapraszamy do zgłoszenia się na moderatora

Read More
Harper
William
ATWOOD
WALKER
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 8