Poprzedni temat «» Następny temat
REGULAMIN FORUM
Autor Wiadomość
Bostończyk


BostoŃczyk

Wysłany: 2014-01-17, 10:23   REGULAMIN FORUM


RegulaminFORUM

1. Każdy użytkownik forum Hello Boston ma obowiązek przestrzegania zasad zawartych w Regulaminie.
2. Administracja (Caroline Blanco i Emma Baker) sprawuje władzę na forum, jej decyzje są obiektywne i ostateczne. W razie jakichkolwiek pytaŃ lub zastrzeżeŃ – należy pisać na PW do któregoś z Administratorów.
3. Na forum obowiązuje Netykieta, a prywatne spory użytkowników powinny być rozwiązywane przy pomocy innych komunikatorów - Shoutbox nie jest miejscem do tego przeznaczonym.
4. Użytkownik automatycznie otrzymuje ostrzeżenie, jeśli:
  a) reklamuje swoje forum w Shoutboxie lub przez Prywatne Wiadomości;
  b) obraża innych użytkowników, rozpowszechnia treści rasistowskie lub pornograficzne.

5. Postać zostaje przeniesiona do nieaktywnych w następujących przypadkach:
  a) po czternastu dniach nieusprawiedliwionej nieaktywności (od napisania ostatniego posta fabularnego, tematy w Offtopie czy telefonie nie są wtedy brane pod uwagę);
  b) jeśli nie rozpocznie gry fabularnej przez 5 dni po powrocie z urlopu.

6. By uniknąć nieporozumieŃ, prosimy zapoznać się także z kilkoma zasadami dotyczącymi rezerwacji wizerunku oraz nieobecności.
7. Wszelkie plagiaty są surowo zabronione. Użytkownik, któremu zostanie udowodnione skopiowanie - całości lub części - cudzej karty postaci, automatycznie zostaje zbanowany. Jeśli ktoś zauważy plagiat, prosimy o powiadomienie o tym któregoś z Administratorów.
8. Prosimy nie spamować w innych działach niż Off Top oraz nie udzielać się fabularnie (zakładanie relacji czy telefonu, pisanie postów) przed akceptacją karty postaci.KONTA

1. Imię i nazwisko postaci nie może pochodzić z książki/serialu/od prawdziwego artysty (np. Harry Potter czy George Clooney) – liczymy na Waszą kreatywność.
2. Obowiązkowe wymiary avatarów to 200x320.
3. Wizerunek postaci nie może pochodzić z Deviantart, należy podać imię i nazwisko osoby, z wizerunku której chcemy korzystać. Nie może także być wizerunkiem samego autora!
4. Prosimy dobrze przemyśleć wizerunek Waszej postaci, gdyż po akceptacji Karty istnieje możliwość tylko jednorazowej zmiany wyglądu. Zajęte wyglądy mogą się powtarzać jedynie wtedy, gdy postać ma bliźniaka jednojajowego.
5. Postać nie może być spokrewniona z osobami, które istnieją naprawdę - przykro nam, ale córka Brada Pitta czy bliska przyjaciółka księcia Williama nie zostaną zaakceptowane.
6. Postać nieaktywna od dłuższego czasu może zostać wykorzystana przez konta specjalne (rozsiewanie plotek, uśmiercenie jej etc.). Jeśli nie chcecie, by tak się stało, prosimy o skontaktowanie się z Administracją.GRA

1. Zanim użytkownik zacznie udzielać się na forum, należy czekać na akceptację Karty Postaci (wyjątek – pisanie postów w działach Off Top i Organizacja).
2. Posty fabularne powinny zawierać co najmniej 10 zdaŃ złożonych; składać się z wypowiedzi postaci, jej odczuć oraz opisów sytuacji. Starajmy się pisać poprawną polszczyzną oraz zwracać uwagę na interpunkcję. Pamiętajmy, że przed znakami interpunkcyjnymi nie wciskamy spacji, a każdego zdania nie zaczynamy od nowej linii.
3. Postacie nie mają nadprzyrodzonych zdolności, nie czytają w myślach innych ludzi oraz nie są wszystkowiedzące, starajmy się więc zachować realizm w naszych rozgrywkach.
4. Można prowadzić kilka rozgrywek fabularnych równocześnie, przy wyraźnym zaznaczeniu, ile czasu minęło między grami.
5. W celu zachowania estetyki forum prosimy, by użytkownicy nie zakładali nowych tematów z lokacjami. Jeśli brakuje Wam jakiegoś miejsca do gry, zapraszamy do tego tematu.
KONTA SPECJALNE

» MISTRZ GRY - odpowiada głównie za ingerencję w gry oraz wydarzenia losowe, które nie są obowiązkowe - chęć uczestniczenia w nich należy zgłosić w odpowiednim temacie. Pamiętajcie, że wydarzeŃ losowych nie należy zignorować!

» MESSENGER - konto stworzone dla uczestników audycji radiowych oraz dla tych, którzy z jakichś przyczyn chcą pozostać anonimowi. Może właśnie z Messengera poinformujecie jedną z postaci, że jej partner ją zdradza?
  Login: MESSENGER
  Hasło: boston


» PSYCHO - osoba, która sieje zamęt w Bostonie. Dzieje się to głównie podczas większych eventów. Odpowiada za ataki, psychiczne znęcanie się, czy też mniejsze zranienia waszych postaci, nie może jednak uśmiercić konta aktywnego użytkownika. Postów Psycho nie ignorujemy.

» BOSTOŃCZYK - konto stworzone na potrzebę administracji.

» UNIVERSAL PERSON - konto stworzone na potrzebę użytkowników. Każdy ma do niego nieograniczony dostęp. BostoŃczyk może okazać się mamą którejś postaci, dawnym narzeczonym, szefem... Wszystko zależy od tego kogo wasza postać potrzebuje do urozmaicenia swojej gry.
  Login: UNIVERSAL PERSON
  Hasło: boston


» POSTMAN - odpowiada za przesyłanie listów, prezentów, kwiatów, kartek pocztowych itp. między postaciami. Więc jeśli wasza postać chce obdarować kogoś bliskiego niekoniecznie osobiście, Postman z chęcią zrobi to za was i dostarczy przesyłkę w odpowiednim czasie wybranej osobie.

» E-BOSTON - konto stworzone w celu zamieszczania wiadomości na portalu informacyjnym dla mieszkaŃców Bostonu.


Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie, jednak zawsze będzie o nich informować.
Ostatnia aktualizacja: 20 GRUDNIA 2017.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Niektórym z nas słowo zima nie kojarzy się najlepiej. Ta pora roku zniechęca nas do siebie krótkimi, mroźnymi dniami i opadami śniegu, przez które martwimy się czy dojedziemy do pracy na czas. A na domiar złego w telewizji reklamy straszą nas bólem gardła, katarem i grypą. Ale czy naprawdę zimy nie da się lubić? Wróćmy pamięcią do czasu, kiedy sami byliśmy dziećmi. Pamiętacie tę radość, którą wywoływały pierwsze płatki śniegu? Pamiętacie te bitwy na śnieżki, wspólne lepienie bałwana albo ślizgawkę na szkolnym boisku? Prawda, że miło było pościągać się z przyjaciółmi na sankach? Zima jest całkiem fajna! A my, chociaż lubimy sobie czasem pomarudzić w głębi serca dobrze o tym wiemy.
Elizabeth
Chris
COVINGTON
Baker
Lexy
River
COTTERMAN
BAKER
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 8