Poprzedni temat «» Następny temat
PORADNIK gracza
Autor Wiadomość
Bostończyk


BostoŃczyk

Wysłany: 2014-12-12, 13:45   PORADNIK gracza


Poradnik Gracza


Cześć! Bardzo się cieszymy, że postanowiłeś zarejestrować się na Hello Boston i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. By ułatwić Ci start na naszym forum, zachęcamy Cię do zapoznania się z Poradnikiem BostoŃczyka, który stanowi skrót wszystkich najważniejszych zasad.


1. REZERWACJA WIZERUNKU: jeśli Twoja Karta Postaci nie jest jeszcze gotowa, a nie chcesz, by ktoś zajął upatrzony przez Ciebie wizerunek, wpisz się w temacie rezerwacje. Obowiązuje ona przez pięć dni, jeśli jednak potrzebujesz więcej czasu, Administrator może przedłużyć ją do siedmiu dni. Nie masz jeszcze pomysłu na wygląd swojej postaci? Skorzystaj z proponowanych wizerunków kobiet lub mężczyzn. By uniknąć nieporozumieŃ, upewnij się, że nazwisko zarezerwowanej przez Ciebie postaci nie znajduje się na liście zajętych wizerunków. Ponadto, musicie podać imię i nazwisko osoby, która użycza wizerunku - same pseudonimy nie będą akceptowane.

2. KARTA POSTACI: pisząc historię i wybierając zawód Twojej postaci, zachowaj zdrowy rozsądek. W życiu realnym nie spotkasz szesnastoletniej dziewczyny mówiącej w osiemnastu językach, uprawiającej każdą istniejącą dyscyplinę sportową i prowadzącą trzy firmy. Pamiętaj, że nie tak łatwo jest zostać właścicielem lokalu, więc jeśli decydujesz się na zajęcie tego stanowiska, zadbaj o sensowne uzasadnienie!

3. GRA FABULARNA: gdy Twoja karta została już zaakceptowana, a podstawowe tematy (relacje, telefon, konta na portalach społecznościowych czy szafa) założone, pora rozpocząć rozgrywkę! Jeśli nie znalazłeś partnera do gry, możesz wpisać się w temacie kto zagra. Zachęcamy, by w pierwszej kolejności spróbować umówić się na grę z osobami, których zgłoszenia zostały już umieszczone w temacie.

4. TRAFIENIE DO NIEAKTYWNYCH: jeśli nie napiszesz posta fabularnego przez 10 dni, Twoja postać przy najbliższej czystce (które odbywają się na forum regularnie) trafi do nieaktywnych, a zajęty przez Ciebie wizerunek może zostać przejęty przez kogoś innego. Uczulamy, że post fabularny oznacza minimum dziesięciozdaniową wypowiedź w jednej z przeznaczonych do gry lokacji; smsy czy posty na portalach społecznościowych nie będą brane pod uwagę. Każdy użytkownik ma obowiązek samodzielnego pilnowania tego terminu.

5. PRZYWRÓCENIE DO AKTYWNYCH: jeśli chcesz odzyskać postać, wystarczy wpisać się w odpowiednim temacie. Jeśli rozpoczniesz aktywną grę fabularną (tu także liczą się posty fabularne, nie bierzemy pod uwagę smsów czy offtopu), odzyskasz kolor!

6. ZAKŁADANIE NOWYCH LOKACJI: jeśli w spisie lokacji nie znajdziesz miejsca, którego potrzebujesz do gry, wpisz się w zamówieniach, by BostoŃczyk założył brakującą lokację. Jeśli sam założysz temat z daną lokacją (oczywiście, wyjątkiem są tematy w subforach z mieszkaniem Twojej postaci), może on zostać usunięty bez wcześniejszego ostrzeżenia.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Niektórym z nas słowo zima nie kojarzy się najlepiej. Ta pora roku zniechęca nas do siebie krótkimi, mroźnymi dniami i opadami śniegu, przez które martwimy się czy dojedziemy do pracy na czas. A na domiar złego w telewizji reklamy straszą nas bólem gardła, katarem i grypą. Ale czy naprawdę zimy nie da się lubić? Wróćmy pamięcią do czasu, kiedy sami byliśmy dziećmi. Pamiętacie tę radość, którą wywoływały pierwsze płatki śniegu? Pamiętacie te bitwy na śnieżki, wspólne lepienie bałwana albo ślizgawkę na szkolnym boisku? Prawda, że miło było pościągać się z przyjaciółmi na sankach? Zima jest całkiem fajna! A my, chociaż lubimy sobie czasem pomarudzić w głębi serca dobrze o tym wiemy.
Elizabeth
Chris
COVINGTON
Baker
Lexy
River
COTTERMAN
BAKER
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 6