Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania Universal Person
Autor Wiadomość
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2014-09-23, 18:15   Poszukiwania Universal Person


Poszukiwania UP


UNIVERSAL PERSON

Konto stworzone na potrzebę użytkowników. Każdy ma do niego nieograniczony dostęp. BostoŃczyk może okazać się mamą którejś postaci, dawnym narzeczonym, szefem itp. Wszystko zależy od tego kogo wasza postać potrzebuje do urozmaicenia swojej gry.
    Login: UNIVERSAL PERSON
    Hasło: boston


~*~


Poszukujesz kogoś kto wcieli się w konkretną postać i urozmaici Twoją grę? Zgłoś tutaj swoją prośbę, wypełniając poniższy formularz, a może ktoś zgłosi się i wraz z tobą odegra określoną akcje! Jeżeli znajdziecie kogoś do gry koniecznie pamiętajcie o zaznaczeniu, że poszukiwania są nieaktualne!

Kod:
<center><div class="poszukiwania">
<img src=TUTAJWKLEJSWOJEGOGIFA class="szukuzdjęcie">
<div class="szukuopis">TUTAJ MOŻESZ WPISAĆ KRÓTKI OPIS SWOJEJ POSTACI (DWA/TRZY ZDANIA)</div>

<div class="szukunazwa">TU WPISZ KOGO POSZUKUJESZ (matka, kochanka, rabuś, szef, były narzeczony...)</div>
<div class="dataaktualizacji">TU WPISZ JAKI TO RODZAJ GRY (jednorazowa, krótka, długa, na kilka rozgrywek, czy może na jedną?)</div>
<div class="dataaktualizacji">Aktualne/Nieaktualne [TU WPISZ DATĘ]</div>
<div class="szukuopis2">OPIS POSZUKIWAŃ (Krótka charakterystyka akcji do rozegrania/postaci do odegrania) </div>

</div> </center>

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Jesteś ambitnym adwokatem, kochającym imprezy studentem, a może mężatką z dwójką dzieci? To nie ma znaczenia – gdy tylko przyjedziesz do Bostonu, poczujesz się jak w domu! Tylko tutaj możesz przejść przez pełen kwitnących, kolorowych kwiatów park, by wyjść tuż obok wielkiego wieżowca, a wracając, nie zapomnij zerknąć na stare, urocze kamieniczki znajdujące się tuż za rogiem! Nie jest to wielkomiejski labirynt z betonu, lecz przyjazne, niezwykle zielone miasto z masą parków, z plażami, zatokami, łodziami zacumowanymi u wybrzeży, pełne biegających i uprawiających sporty ludzi, pełne psów i dzieci. Wiosna w Bostonie to prawdziwe cudo ze względu na ogromne krzewy obsypane kwiatami. Jeśli jednak chcesz być blisko miasta, ale też cieszyć się życzliwością i poczuciem wspólnoty wybierz wspaniałe małe miasteczko jakim jest Concord. Lokalna społeczność ma silną więź, która łączy swoich mieszkańców, tutaj znajdziesz sąsiadów pomagających sąsiadom. Wspólnie można cieszyć się otaczającą przyrodą, zobaczyć słodkowodne żółwie, czaple modry, piżmaki i mnóstwo ptactwa. Odkryj piękno tego miasteczka, w każdym sezonie na nowo. Wiosna to czas lokalnych wydarzeń. Wybierz się na wycieczkę do jednego z wielu lokalnych targowisk i gospodarstw, aby spróbować domowych produktów, serów i syropu klonowego prosto z drzew Nowej Anglii.

Nominacje!

Rozpoczęły się marcowe nominacje na postać miesiąca. Czekamy na Waszych ulubieńców.

Read More
Bianka
Jeremy
WALTERS
ASHBORNE
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 7