Poprzedni temat «» Następny temat
Planetarium
Autor Wiadomość
Felix Lorenzo

Felix Lorenzo

Will you whisper in my ear those three words I wanna hear?

Tell me that you love me.

43

Wysłany: 2019-03-10, 11:15   
   Multikonta: Caroline
   Nazywaj mnie: Ancy

Początkowo czas bardzo się mu dłużył i z trudem wytrzymywał we własnym domu. Wypadek wszystko zmienił, z jednej strony skomplikował jego życie zawodowe czy kontynuację hobby, a z drugiej zadziałał pozytywnie na jego relację z Saskie. Nie zawsze, bo były momenty, kiedy dawał jej popalić odreagowując na niej swoje niezadowolenie wynikające z utraconej częściowo sprawności. Coś jednak się zmieniło, a on patrzył na to wszystko nieco inaczej. Jego paniczny strach przed trwalszą relacją został lekko uśpiony, więc nie uciekł, kiedy padły wielkie słowa. Jakaś cząstka Felixa chciała dać nogi za pas, ale była też ta druga, która żywiła silne uczucia do niepozornej Lovell i broniła go przed tym błędem. Zmiana jaka zaszła w nim nie zmieniła jednak pewnej rzeczy – ich związek wciąż zamykany był w czterech ścianach jego domu i nic nie zwiastowało jakiejkolwiek zmiany. Podczas ich ostatniej rozmowy zrozumiał jednak, że coś musi się zmienić, jeśli nie chce jej stracić, a wtedy zaczął planować. Kiedy już zaczął nie potrafił skończyć i zapędził się od sylwestra po urodziny mając wrażenie, że jak dla niej to wciąż ciągle mało. Chciał dać jej coś więcej i więcej, ale sam nie rozumiał czego naprawdę chciał. Kiedy już postanowił wyjść z domu w sylwestra to nie poprzestał też na małym torciku w domu. Chciał pokazać jej miejsce, które uwielbia i choć zawsze było o tylko jego odskocznią od wszystkiego, tak teraz stało się ich miejscem. Chciał by czuła się wyjątkowo i pięknie, choć uważał, że snując się w zwykłej koszulce po jego mieszkaniu była zjawiskowa. Może nawet chciałby ukraść dla niej gwiazdę z nieba, ale ograniczające go możliwości sprawiły, że wylądowali w planetarium pod sztucznym niebem, ale za to jakim pięknym. - W przyszłym roku będą jeszcze lepsze - stwierdził. Jeszcze nie wiedział jakie będą, ale musiały być lepsze. Brzmiało to jak swoista obietnica, że za rok wciąż chce mieć ją przy sobie i tak też było. Nie chciał jej stracić, ani z niej rezygnować, nawet jeśli przez rok może się wiele wydarzyć. Odwzajemnił jej pocałunek przypominając sobie co powiedziała jeszcze, gdy byli we włoskiej knajpce. - To nie do końca prawda, że jestem cudowny. To Ty jesteś cudowna, a ja dałem Ci wiele powodów byś nie mogła tak o mnie sądzić - ale może to się zmieni. Zobaczymy.

[ ODPOWIEDZ ]