Poprzedni temat «» Następny temat
inne
Autor Wiadomość
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2017-09-04, 20:17   inne


Poszukiwania


    ZASADY POSZUKIWAŃ:


Poszukiwania postaci X powinny być wstawiane wyłącznie z jej konta. Dzięki temu nie musicie już umieszczać opisów postaci na początku wiadomości, wszystkie informacje będą dostępne po kliknięciu w kartę.
Jeśli przyszedł Wam do głowy nowy pomysł na poszukiwania postaci X, choć jeden post już widnieje w temacie, należy albo edytować pierwszą wiadomość, albo wstawić całe poszukiwania od nowa, sygnalizując Administratorowi, że poprzedni wpis czeka na usunięcie.
Jeśli szukacie paczki znajomych albo przyjaciół z Bostonu, wystarczy wpisać się w czyjeś relacje, zamiast publikować kolejne poszukiwania z serii Szukam kumpli, nie mam żadnych wymagaŃ.
Prosimy o regularne aktualizowanie swoich poszukiwaŃ oraz usuwanie nieaktualnych fragmentów, gdy w jednym poście szukacie kilku postaci.Prosimy stosować się do poniższego wzoru:


Kod:
<center><div class="poszukiwania">
<img src=TUTAJWKLEJSWOJEGOGIFA class="szukuzdjęcie">
<div class="szukuopis">TUTAJ MOŻESZ WPISAĆ KRÓTKI OPIS SWOJEJ POSTACI (DWA/TRZY ZDANIA)</div>

<div class="szukunazwa">TU WPISZ TYTUŁ POSZUKIWAŃ</div>
<div class="dataaktualizacji">Aktualne/Nieaktualne [TU WPISZ DATĘ]</div>
<div class="szukuopis2">OPIS POSZUKIWAŃ</div>

</div> </center> 
 
Lyelle Paddington


Lyelle paddington

boston


28

sprzedaję bilety

wychowuję indyka

Wysłany: 2017-10-28, 21:35   
  

  
  
  
  
  

  
  
I JUST WANNA GIVE OUT A TOAST AND RIP OFF MY CLOTHESLYELLE PADDINGTON - adoptowana przez parę gejów, pod koniec liceum grała w zespole muzycznym, po upadku kariery siadła na kasie w teatrze. Bezpośrednia, beztroska, z tysiącem zwariowanych pomysłów na minutę. Przesadza z alkoholem, po którym jest w stanie zrobić wszystko. W przedostatniego Sylwestra próbowała odlecieć do Nibylandii, przez co wciąż dochodzi do siebie, nie przeszkadza jej to w adopcji indyka czy wyprawie do Afryki.

przyjaciel z sierocińca

Aktualne [27 marca 2019]

Wymagania: wiek 26 - 31, musiał być w sierociŃcu w latach 1997 - 2001
Opis postaci: "Wolała robić głupie żarty ze swoim przyjacielem, niż z resztą. Tylko że ich głupie żarty opierały się na podrzuceniu komuś żaby do szuflady, nie zaś na gnębieniu i biciu słabszych. Później przez jakiś czas pisali do siebie listy, długie i pełne emocji, jednak po czasie kontakt im się urwał, ale Lyelle pamięta o nim do dziś."

Tyle w karcie. Po prostu się przyjaźnili, byli tam tylko dla siebie, po tym, jak Ly została adoptowana nie udało im się utrzymać kontaktu. Dziś spotykają się ponownie - mogli znaleźć się przez fejsbusia, mogą po prostu wpaść na siebie na ulicy czy na jakiejś imprezie i od słowa do słowa dojść do tego, kim są czy też byli dla siebie, bo wiadomo, przez dziesięć lat człowiek się zmienia i tak łatwo się go nie pozna. A co z tego dalej wyjdzie, to wszystko zostaje do uzgodnienia!


  
 
 
Arthur Woodhouse


Arthur Woodhouse

boston


33

krupier

samotny ojciec

Wysłany: 2018-02-15, 23:53   
  

  
  
  
  
  

  
  
Oh girl, just got to have you by my side
Arthur pochodzi z Cleveland, kilka lat spędził też w Los Angeles, ale od dłuższego czasu tkwi w Bostonie. Pracuje jako krupier, jest fanem motocykli, przygarnia bezdomne zwierzęta i opiekuje się trzyletnią córeczką. Poza tym, super pozytywny z niego gość, kiedyś podrywacz, choć teraz dał się usidlić, ale zawsze jest dla kumpli i mimo niepowodzeń w życiu tryska dobrym humorem i spontanicznością.


Porzuciłaś nasze dziecko

Aktualne [27 marca]

Szukam kobiety, która jest matką dwuletniej Angeliny, a która porzuciła ją wkrótce po porodzie i uciekła z Bostonu. Arthur nie ma z nią kontaktu, choć wcześniej się przyjaźnili i była to tylko jednorazowa przygoda, w mieście została jednak jej matka, które chętnie babciuje Angie. Postać istniała kiedyś na forum i miała na imię Emma, jednak personalia śmiało można zmienić, jeśli chodzi o wiek, to proponuję 26-32, ale też możemy negocjować! Powód porzucenia Angie pozostawiam Twojej inwencji twórczej, ale mogę pomóc coś wymyślić, tak samo ich relacja po powrocie Mamy jest do ustalenia, ale na pewno bez dram się nie obejdzie :dance:

Tu proszę słać sowy :mike:


_________________
You might kill me with desire, wind me tighter than a wire
It's something that you do to me  
 
 
Basil Hightower


basil hightower

concord


28

nauczyciel

próbuje być tatą

Wysłany: 2018-02-19, 13:07   
  

  
  
  
  
  

  
  
say my name if no one is around you
Jeszcze do niedawna był nierozgarniętym towarzysko, ambitnym studentem prawa, żyjącym na koszt ojca, z którym od zawsze miał skomplikowane stosunki. Ponad rok temu wszytko się zmieniło, bo Bazyl w przypływie chwili zapłodnił swą przyjaciółkę - oznaczało to, że musi dorosnąć, usamodzielnić się, znaleźć pracę i zaopiekować się swoim dzieckiem. Jako tako zbiera się do kupy i chyba coś mu z tego wyszło, mentalnie średnio sobie jednak radzi, zwłaszcza, że żyje w ciągłej niepewności, czego tak naprawdę się od niego wymaga.


wcale nie chciałem zawracać ci w głowie

Aktualne [27 marca]

Chciałabym znaleźć dla niego panią, lat 24-30, której w jakimś stopniu na Bazylu zacznie zależeć. Mogą poznać się przypadkiem, w ramach rekompensaty za jakąś wtopę Bazyl może postawić jej kawę i po prostu znajdą wspólny język; może być koleżanką z pracy (Bazyl niedawno zaczął pracować w liceum), która widząc jego sytuację będzie chciała trochę go rozerwać; może to być stara znajoma, z uniwersytetu czy nawet z liceum, która jeszcze wtedy się w nim podkochiwała, o czym nie miał pojęcia. Możliwości jest wiele, to, jak potoczy się sytuacja tez jest do ustalenia, choć raczej nie stawiam na endgejmy, ale na pewno można wpleść trochę dramy, to lubię :dance:


Najszybciej odpisuję tutaj :lofek:


_________________
  
 
 
Eileen Crompton


Eileen crompton

boston


25

masztalerz

mam przyjaciółkę

Wysłany: 2018-06-25, 00:36   
  

  
  
  
  
  

  
  
The sun will come up, the seasons will change
Eileen to najbardziej przeuroczy cinnamon roll na świecie, kocha koty i konie i Stefę, proszę ją ukochać też. Ma za sobą trochę dużo dramy i ostatnio jest smutna, ale ma wielki potencjał na przeróżne relacje :lofek:LET'S BE HOUSEMATES! [Hogwart]


Aktualne [27 marca 2019]

To jest Hogwart -> klik
W Hogwarcie jest dużo wolnych pokoi, do których poszukujemy współlokatorów! Możemy dzielić się jedzeniem, rozpieszczać się nawzajem, czynić domowe eventy, no i przyciągnąć tyle zwierząt, na ile tylko starczy nam pomysłów. Zero ograniczeń co do wieku, płci, statusu materialnego, przyjmiemy wszystkich wyrzutków do naszej wesołej gromadki! Możesz być biednym studentem, możesz szukać towarzystwa, albo możesz po prostu nie umieć w życie - nie umiejmy w życie razem! :lofek:

MieszkaŃcy:
Eileen Crompton
Jenna Wilkinson
Lexy Cotterman
→ TO MIEJSCE CZEKA NA CIEBIE!


stara, szkolna znajomość

Aktualne [27 marca 2019]

Może to być stara przyjaciółka, może to być laska, która się z Eileen naśmiewała, chłopiec, w którym się podkochiwała, lub który w niej się podkochiwał, albo taki, który kradł jej drobniaki, kiedy szła po słodką bułkę i soczek. Mógł ją ciągać za włosy i wkładać w nie przeżutą gumę, mogła swatać ją z Sawyer'em (o, a może to jego rodzeŃstwo/kuzynostwo?), kiedy wyszło, ze jest coś na rzeczy, albo w ogóle mogła swatać ją z każdym, kto się napatoczył, bo wiadomo, Eileen taka szara myszka, to sobie nikogo nie znajdzie. Albo mogli twierdzić, że Sawyer w ogóle nie jest dla niej! Mogli przynosić jej lekcje, gdy była chora, mogli pomagać jej matce na farmie za dodatkowych kilka groszy. Tak, to mogło być wszystko, myślę, że szczegóły dopracuje się na priv odpowiednio pod określoną postać.
Chodzi mi o to, aby nagle Comanche, z którego z jednej strony Eileen bardzo chciała uciec, a za którym z drugiej strony cholernie tęskni, nagle ją dopadło. Ze wspólną przeszłością można wykminić fajną relację, a jednocześnie blondynka zacznie się zastanawiać, czy rzeczywiście tak, jak jest teraz, jej odpowiada. Jest przekonana, ze w końcu znalazła swoje miejsce w życiu, ale może się to okazać totalną nieprawdą (po raz kolejny!), potrzebuję jednak kogoś, kto w jakimś stopniu skłoniłby ją refleksji i wzbudził w niej tym samym takie wątpliwości.znajomy z terapii grupowej

Aktualne [27 marca 2019]

Od jakiegoś czasu Eileen w ramach leczenia bulimii uczęszcza na terapię grupową. Poznała tam na pewno jakichś ludzi, ale jedna osoba z czasem stałą się jej bliższa - tej postaci szukam. Może być po odwyku, może miała traumatyczny wypadek a może jest taką bostońską Marlą Singer? Co będzie dalej - wszystko zależy od nas! Oczywiście celuję w pozytyw, ale równie dobrze mogą zostać przyjaciółmi, jak wskoczyć sobie bez zobowiązań do łóżka.
Przyjmę postaci nowe jak i już istniejące.

Zgłoszenia proszę słać do Lyelle :lofki:
_________________

You drive me crazy, I just can't sleep, I'm so excited, I'm in too deep, oh crazy, but it feels alright, Baby, thinking of you keeps me up all night.
  
 
 
Jenna Wilkinson


jenna Wilkinson

Boston


29

tancerka

chodzi z Jeremy'm

Wysłany: 2018-11-21, 15:24   
  

  
  
  
  
  

  
  
Be yourself, no matter what they say!
Jen to koleżeńska i wrażliwa tancerka, która uwielbia poprawiać innym nastrój i nigdy nie odtrąca tych, którzy wychodzą jej naprzeciw.


Poszukiwana najlepsza przyjaciółka

Aktualne [14.01.2019r.]

Idzie trzeci rok, odkąd Jenna zamieszkała w Bostonie. Miała tu lepsze i gorsze chwile, ale zawsze miała szczęście do ludzi, którzy stanęli na jej drodze - przynajmniej chodzi o tych z Bostonu...
Wiadomą sprawą jest, że ma kogoś, na kogo może liczyć w każdej chwili. Chyba każdy z nas ma swojego przyjaciela, więc poszukuję dla Jenny osoby, która byłaby jej wsparciem, osobą, z którą może wyjść się gdzieś zabawić czy odpocząć, poplotkować na kawie, czy pchać się w kolejki podczas wyprzedaży - no taka do wszystkiego. Nie wymagam tu nowego konta, jest mi obojętne kto to będzie. Chciałabym tylko, żeby te nasze panie już były w bliskiej relacji, ale ciągle ją rozwijały i zawsze mogły na siebie liczyć. Wszelkie sprawy takie jak zawód, wygląd czy pochodzenie są mi obojętne, chodzi mi o charakter tej osoby, by po prostu mogły się polubić.
Znacie mnie i wiecie, że nie ucieknę z forum, dlatego chciałabym, aby ewentualne zgłoszenie było poważne :)


_________________

<tbody></tbody>
Jenna Wilkinson
Won't you take me by the hand, take me somewhere new?
I don't know who you are, but I... I'm with you...
[mru]
 
 
Elizabeth Covington


Wysłany: 2018-11-26, 21:58   
Zrobisz z mojego życia piekło

Aktualne [29.12.2018]

Kogo szukam? Wrednej kuzynki.
Szczegółowe informacje: Dziewczyna mniej więcej w tym samym wieku co Elizabeth, pochodząca z równie uprzywilejowanej rodziny. Jeśli jest kuzynką od strony matki Covington, to masz zupełną dowolność, gdzie się urodziła i wychowała, jeśli zaś od strony ojca to trzeba uznać drobny fakt, że rodzinne rejony to Floryda, ponieważ pan Covington jakiś czas przed narodzinami Beth uciekł z rodzinnej Florydy w celu zbudowania własnego imperium w Bostonie i odtąd z tą częścią rodziny nie są w najlepszych stosunkach. W każdym razie kuzynki od najmłodszych lat bardzo dobrze się ze sobą dogadywały, bawiły się razem i zwierzały ze swoich sekretów. W nastoletnim czasie jednak nagle się to zmieniło. Może któraś odbiła drugiej chłopaka albo podkradła towarzystwo i to przerodziło się w ogromny żal i zawiść? Może wpływ na to miały ich skłócone rodziny? Od tamtej pory ze sobą konkurowały podczas rodzinnych spotkań, czy na innych polach. Teraz, gdy Elizabeth ma względnie poukładane życie, dojrzałego mężczyznę u boku i podkochującego się w niej szofera, kuzynka również postanawia namieszać i stać się porządnym wrzodem na tyłku, który wydaje się w ogóle nie zważać na to, czy swoim zachowaniem rani postronne osoby. Najważniejsze, by zabolało Beth. :dziabam:
Kwestie techniczne: Jak widać, tutaj jest duże pole do popisu, wiele koncepcji i pomysłów, które można wcielić w życie. W jaki sposób i jak to się potoczy? Wszystko do obgadania na PW. Jeśli zależy Ci na dobrej zabawie to mogę obiecać, że z Elizabeth nie będzie nudno i będzie się działo! :evil:

 
 
Laura Salinger


Laura Salinger

boston


29

psychiatra

nie ma czasu

Wysłany: 2019-02-10, 23:30   
  

  
  
  
  
  

  
  
cold sheets - but where's my love


do usunięcia
  
 
 
Felix Lorenzo


Felix Lorenzo

Boston


44

chirurg

sam nie wie

Wysłany: 2019-03-27, 12:19   
  

  
  
  
  
  

  
  
lalala

Nastoletniej miłości z końca świata

Aktualne [27 marca 2019]

"Po ciężkim roku majsterkowania w warsztacie z kumplami poskładaliśmy stary motocykl i zapalił. Zgarnąłem blondynkę na tylne siedzenie i ruszyliśmy w stronę zachodu słońca. Szkoda, że nie pomyśleliśmy o tym, że paliwo się kończy i wracaliśmy w ciemnościach o własnych siłach. Właściwie prowadziłem pojazd, a w pewnym momencie i dziewczyna przylgnęła mi do ramienia, balast jeszcze bardziej mnie spowolnił i dotarłem do domu w środku nocy."

Tamtej nocy umarła jego matka i zawsze będzie sobie pluł w twarz tą przejażdżkę, ale stało się. Niegdyś jego nastoletnia miłość szybko kojarzyła się tylko z tą nocą i z tym wspomnieniem o stracie matki. Później wyjechał z Ushuaia i ich kontakt się urwał, ale chciałabym odnowić tą znajomość, więc fajnie jakby dawna znajoma pojawiła się w mieście. Może być ciekawie.matki mojego syna

Aktualne [27 marca 2019]

Chcę ożywić kwestię z synem, bo swego czasu na forum była postać matki Henrika - syna Felixa, ale zniknęła. Przez siedem lat Felix nie miał pojęcia o tym, że ma dziecko, dopiero gdy w mieście pojawiła się jego była dziewczyna (to za wiele powiedziane, bo Lorenzo nie bawi się w związki) prawda wyszła na jaw. Teraz Henrik ma jakieś 8 lub 9 lat, buduje relację z Felixem od ponad roku i fajnie gdyby na forum matka istniała, można byłoby coś ugrać fajnego. Ich relacja była burzliwa, głównie opierała się na seksie, ale coś ich zaczęło łączyć, a w takiej sytuacji Felix zazwyczaj ucieka i w dniu, gdy postanowił uciec od pani xyz ona chciała wyznać mu, że jest w ciąży. Nigdy nie wyznała i siedem lat żył w nieświadomości, rok już wie i stara się zbudować relację z synem, a to co działoby się między nim, a panią xyz do omówienia.


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Jesteś ambitnym adwokatem, kochającym imprezy studentem, a może mężatką z dwójką dzieci? To nie ma znaczenia – gdy tylko przyjedziesz do Bostonu, poczujesz się jak w domu! Tylko tutaj możesz przejść przez pełen kwitnących, kolorowych kwiatów park, by wyjść tuż obok wielkiego wieżowca, a wracając, nie zapomnij zerknąć na stare, urocze kamieniczki znajdujące się tuż za rogiem! Nie jest to wielkomiejski labirynt z betonu, lecz przyjazne, niezwykle zielone miasto z masą parków, z plażami, zatokami, łodziami zacumowanymi u wybrzeży, pełne biegających i uprawiających sporty ludzi, pełne psów i dzieci. Wiosna w Bostonie to prawdziwe cudo ze względu na ogromne krzewy obsypane kwiatami. Jeśli jednak chcesz być blisko miasta, ale też cieszyć się życzliwością i poczuciem wspólnoty wybierz wspaniałe małe miasteczko jakim jest Concord. Lokalna społeczność ma silną więź, która łączy swoich mieszkańców, tutaj znajdziesz sąsiadów pomagających sąsiadom. Wspólnie można cieszyć się otaczającą przyrodą, zobaczyć słodkowodne żółwie, czaple modry, piżmaki i mnóstwo ptactwa. Odkryj piękno tego miasteczka, w każdym sezonie na nowo. Wiosna to czas lokalnych wydarzeń. Wybierz się na wycieczkę do jednego z wielu lokalnych targowisk i gospodarstw, aby spróbować domowych produktów, serów i syropu klonowego prosto z drzew Nowej Anglii.

Nominacje!

Rozpoczęły się marcowe nominacje na postać miesiąca. Czekamy na Waszych ulubieńców.

Read More
Bianka
Jeremy
WALTERS
ASHBORNE
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 6