Poprzedni temat «» Następny temat
UCZUCIA
Autor Wiadomość
Bostończyk


BostoŃczyk

Wysłany: 2017-09-04, 19:17   UCZUCIA


Poszukiwania


  ZASADY POSZUKIWAŃ:


Poszukiwania postaci X powinny być wstawiane wyłącznie z jej konta. Dzięki temu nie musicie już umieszczać opisów postaci na początku wiadomości, wszystkie informacje będą dostępne po kliknięciu w kartę.
Jeśli przyszedł Wam do głowy nowy pomysł na poszukiwania postaci X, choć jeden post już widnieje w temacie, należy albo edytować pierwszą wiadomość, albo wstawić całe poszukiwania od nowa, sygnalizując Administratorowi, że poprzedni wpis czeka na usunięcie.
Jeśli szukacie paczki znajomych albo przyjaciół z Bostonu, wystarczy wpisać się w czyjeś relacje, zamiast publikować kolejne poszukiwania z serii Szukam kumpli, nie mam żadnych wymagaŃ.
Prosimy o regularne aktualizowanie swoich poszukiwaŃ oraz usuwanie nieaktualnych fragmentów, gdy w jednym poście szukacie kilku postaci.Prosimy stosować się do poniższego wzoru:


Kod:
<center><div class="poszukiwania">
<img src=TUTAJWKLEJSWOJEGOGIFA class="szukuzdjęcie">
<div class="szukuopis">TUTAJ MOŻESZ WPISAĆ KRÓTKI OPIS SWOJEJ POSTACI (DWA/TRZY ZDANIA)</div>

<div class="szukunazwa">TU WPISZ TYTUŁ POSZUKIWAŃ</div>
<div class="dataaktualizacji">Aktualne/Nieaktualne [TU WPISZ DATĘ]</div>
<div class="szukuopis2">OPIS POSZUKIWAŃ</div>

</div> </center> 
 
Iris Shoemaker


Iris Shoemaker

Krawcowa i wokalistka

w Empty Spiral


31

Wysłany: 2018-02-03, 13:32   
   Multikonta: Adrienne, Jenna, Adam, Chris, David
   Nazywaj mnie: Aga
Iris to pozytywna osoba, z mnóstwem pomysłów. Jest uczciwą i dobrą osobą. Kocha śpiewać, uwielbia zwierzęta, jest fanką fantastyki. Bardzo rodzinna i przyjacielska.


POSZUKIWANY PARTNER

Aktualne 19.07.2018

Poszukiwany jakiś spoko pan, który pokocha Iris z wzajemnością. Mogą zacząć od zera, mogą się znać i dopiero po jakimś czasie dojść do wniosku, że to coś więcej - obojętnie. Chciałabym, by to był uczciwy człowiek, może być poważny, może być szalony, ale ważne, by był w porządku i tolerował Iris taką, jaka jest. Szczegóły możemy obgadać na priv.

Nie mam zamiaru rezygnować z postaci, jestem na forum od dawna i nie chcę uciekać. Dobrze by było, gdyby taka osoba też się czuła tu dobrze i nie zwiała.


_________________


 
 
Lexy Cotterman


Lexy Cotterman

MIESZKA W HOGWARCIE, STUDIUJE I ROBI ZA SEKRETARKĘ RAFANELLIEGO

listen to your heart Before you tell him goodbye


24

Wysłany: 2018-06-22, 10:54   
   Multikonta: Caroline
   Nazywaj mnie: Ancymon, Ancymama
Lexy to fajna i porządna dziewczyna, która zawsze góruje w rankingach szkolnych i uniwersyteckich, jest córeczką tatusia i długo zmagała się z rakiem. Obecnie ma wspaniałego faceta, który jest jej najlepszym przyjacielem i tak naprawdę to nigdy w życiu nie… zaszalała.

Przyjaciel, aż do śmierci

Aktualne [22 czerwca 2018]

"Podobno przyjaciół poznaje się w biedzie i miałam szczęście na takiego trafić. Uczęszczając na grupy wsparcia dostrzegłam na nich chłopaka z sąsiedztwa. Szybko zaprzyjaźnimy się i w ciągu dwóch lat zbudowałam z nim więź, która prasowała się na drugim miejscu w moim rankingu. Od zawsze pierwsze miejsce zajmował ojciec. Chłopak z sąsiedztwa, jest moim najlepszym przyjacielem po dzieŃ dzisiejszy, ale wciąż zmaga się z chorobą. Nieustannie boję się, że ponownie stracę kogoś bliskiego."

Kilka faktów o przyjacielu (który był już na forum, więc pewne rzeczy już się wydarzyły i nie chce ich zmieniać):
  zmaga się z nowotworem
  przyjaźni się z Lexy od paru lat, są jak bratnie dusze
  od pamiętnego sylwestra 2016/17 przyjaźŃ zamieniła się w związek
  związek ich to raczej bezpieczne posunięcie, byli tak zżyci i rozumieli się tak dobrze, że wydaje im się, że kochają się nad życie, ale prawda jest taka, że to bezpieczne wyjście - spędzenie reszty życia (które bywa krótkie, szczególnie gdy zmaga się z nowotworem) z kimś kto rozumie nas jak nikt inny
  gdy zjawi się ktoś kogo będą mogli obdarzyć prawdziwym uczuciem (a zjawi się ktoś taki na pewno), miłością wtedy ich przyjaźŃ będzie mocno narażona na upadek
  w ostatnim czasie xyz miał wypadek i poruszał się dłuższy czas na wózku (ale już nie musi), odzyskuje siły

Liczę na fajny związek (czyt. przyjaźŃ), to, że chorują nie oznacza, że mają być smutasami - raczej czerpią z życia garściami, wygłupiają się razem - a gdy ich przyjaźŃ zostanie narażona na szwank - poradzą sobie, ale po drodze po dramatyzujemy odrobinę, zawsze to ciekawiej! Zapraszam!


Czekam na Wasze listy miłosne! :list:
_________________
 
 
Ariel Daniels


Ariel Danels

MEMORIES WARM YOU UP FROM THE INSIDE,

But they also tear you apart


26

Wysłany: 2018-09-07, 14:01   
   Multikonta: Saskia Lovell
   Nazywaj mnie: Marta
Pan ok. 30, który wykorzystał naiwność Ariel.


YOU CHEATED ON ME AND NOW YOU WANT TO GET ME BACK

Aktualne [10.01.19]

Zaraz po liceum Ariel poznała Adriana (imię użyte w KP, wcale nie musiał się tak nazywać!), który stwierdził, że była niedoceniana jako modelka i zaczął jej obiecywać złote góry. Gdy Ariel miała 22 lata razem wyjechali do Sztokholmu, gdzie Daniels przez dwa lata pracowała dla Ikei, przez co jej twarz często pojawiała się w katalogach, na bilbordach reklamowych itp. Mieli układ typu FwB no i na nieszczęście Ariel, to ona właśnie się w Adrianie zakochała i jak tylko wyszło to na jaw, ten się postarał o to, by Ikea nie przedłużyła jej umowy, co tak się stało. Następnie znalazł sobie jakąś kolejną, naiwną dziewczynę, której naobiecywał, narobił nadziei i pewnie skończyło się podobnie.
Chciałabym, żeby Adrian znów odezwał się do Ariel. Z jakiego powodu? To już jest do ustalenia!

Pan musi być od Arielki starszy, może być nawet po trzydziestce, no problem. Narodowość w sumie jest mi obojętna, mógł jej sporo nakłamać co do swojej przeszłości. No i proszę mi nigdzie nie uciekać, bo ja się nigdzie nie wybieram.

Zgłoszenia na pw.


 
 
Laura Salinger


laura salinger

psychiatra

liczy się tylko praca


29

Wysłany: 2019-01-14, 16:05   Laura to typowa panna z dobrego domu, idealna córka idealnych rodziców, posiadająca idealne, ułożone życie - pochodzi z Nowego Jorku, skąd wyjechała po ukończeniu szkoły; studiowała na Harvardzie, po studiach znalazła pracę w Bostonie, i tu też została. Z zawodu jest psychiatrą i to właśnie praca pochłania większą część jej czasu. Życia towarzyskiego praktycznie nie posiada, ale właściwie, jak dotąd, niczego jej nie brakuje. Chyba.


it's gonna take a superman to sweep me off my feet

Aktualne [14-01-19]

Szukam dla niej jakiegoś faceta - nie miłości i nie związku, bo nie lubię na starcie ustalać zbyt wiążących relacji, ale głównie do tego, żeby było po prostu z kim popisać.

Może to być mężczyzna równie samotny i zapracowany, co Laura, z którym dotrzymują sobie od czasu do czasu towarzystwa, nie tylko w łóżku. Albo starszy facet z kryzysem wieku średniego, który znalazł w Laurze ucieczkę z więzienia nieudanego małżeństwa. Może pacjent, z którym obnażą się przed sobą bardziej emocjonalnie, niż fizycznie. Były wykładowca o pięknym intelekcie, albo mężczyzna, z którym Laura utknęła z rozsądku i wygody. A może jakiś niebezpieczny typ, który wciągnie ją w toksyczny i niezdrowy układ. Lub facet, z którym w równym stopniu się pożądają, co nienawidzą. Albo rycerz w lśniącej zbroi, który uratuje damę z opresji.

Opcji jest mnóstwo, tutaj rzuciłam tylko kilkoma hasłami, które chętnie rozwinę na pw, jak ktoś będzie zainteresowany. Ale oczywiście możemy też wymyślić coś jeszcze innego, jestem otwarta na propozycje, ze wszystkim się dogadamy. Byle było ciekawie, niezbyt słodko, bo lubię trudne relacje i dobre dramy!

Z kwestii technicznych, to najlepiej mężczyzna starszy od Laury - rok, dziesięć, piętnaście, obojętnie. Z wyglądem fajnie byłoby się dogadać - bo niby nie musi to być nowa postać, ale domyślam się, że każdy ma tu już jakieś swoje fabuły i nie bardzo jest miejsce na coś nowego.
Tak jak pisałam, zależy mi po prostu na relacji do rozegrania, na nic konkretnego się nie nastawiam, niczego nie wymagam, nie czepiam się, jestem ugodowa i wyrozumiała.
Zapraszam ciepło <3


 
 
GIDEON BOWMAN


GIDEON BOWMAN

zagubiony artysta snuje się po korporacji teścia

i próbuje nie zwariować


32

Wysłany: 2019-01-17, 15:20   
   Multikonta: no bez jaj
Za młodu (czyli wtedy, kiedy poznał swoją przyszłą żonę) artysta (malarz) z ładnym głosem i talentem do brzdękania na gitarze, z ambicją do zmiany świata na lepsze, a także podróżnik, fan zacisznych miejsc i lokalnych społeczności, unikający luksusowych hoteli. Obecnie korporacyjny sztywniak w firmie teścia, zagubiony artysta, uzależniony od kawy i nikotyny. Niewątpliwie zgubił sens swojego życia, a żona mu w tym pomogła.


ŻONA

Aktualne [17 STYCZNIA 2019]

Razem chcieli podróżować, żyć z dnia na dzień lub wstąpić do korpusu pokoju, to też była niezła alternatywa. Przez jakiś czas nawet udawało się im zwiedzać świat i w taki niezaplanowany sposób, byli szczęśliwi i zakochani, czego więcej było im trzeba? Miał zaledwie dwadzieścia jeden lat, praktycznie żadnych oszczędności na koncie, bo ostatnie wydał na pierścionek zaręczynowy, aby poprosić Penny o rękę. Zgodziła się i jeszcze jakiś czas żyli w ten sielankowy sposób, ale gdy doszło do planowania ślubu postanowili zatrzymać się w Bostonie, gdzie jej rodzice mieli małe mieszkanie. Nie tylko. Jak się później okazało mieli wiele mieszkań, ogromny dom i budżet przekraczający jego wszelkie oczekiwania. Początkowo był trochę tym onieśmielony, po części czuł się trochę oszukany, bo nigdy się do tego nie przyznała, ale też był zaskoczony, że jak na bogaczkę była całkiem zwyczajna i taką ją kochał. Po ślubie mieli dalej kontynuować beztroskie życie, ale jak można się domyślać, było zupełnie inaczej. Penny poddała się sugestiom rodziców, poszła na studia, wkręciła się do firmy matki, a on został z czasem wciągnięty w korporację ojca. Sprawiali wrażenie małżeństwa przykładnego, rodem z broszurki, których jedynym problemem mogło być co najwyżej staranie o dziecko, ale pod tą osłoną było o wiele więcej. Gideon zatracił siebie. W odstawkę poszła gitara, malowanie, aż pozostał tylko przykład korporacyjnego sztywniaka. Stał się obojętnym, oschłym, znudzonym życiem mężczyzną. Penny była szczęśliwa w większym stopniu niż on, jej takie życie na bogato odpowiadało, ale wiedziała, że on nie czuje tego bluesa. Sugerowała rozmowę z kimś doświadczonym (to stało się bardzo modne w tej rodzinie, każdy miał jakiegoś psychologa) ale gdy miał iść na spotkanie skręcił na rogu do baru i zatrzymał się w nim na dłużej. Tam poznał kolana Stelli o których żona nie ma w ogóle pojęcia i próbuje odnaleźć siebie. Reszta toczy się dalej, więc zapraszam - rozegramy to! Jeśli chcesz bardziej rozbudowaną wersję ich historii zapraszam do karty Gideona.


_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Niektórym z nas słowo zima nie kojarzy się najlepiej. Ta pora roku zniechęca nas do siebie krótkimi, mroźnymi dniami i opadami śniegu, przez które martwimy się czy dojedziemy do pracy na czas. A na domiar złego w telewizji reklamy straszą nas bólem gardła, katarem i grypą. Ale czy naprawdę zimy nie da się lubić? Wróćmy pamięcią do czasu, kiedy sami byliśmy dziećmi. Pamiętacie tę radość, którą wywoływały pierwsze płatki śniegu? Pamiętacie te bitwy na śnieżki, wspólne lepienie bałwana albo ślizgawkę na szkolnym boisku? Prawda, że miło było pościągać się z przyjaciółmi na sankach? Zima jest całkiem fajna! A my, chociaż lubimy sobie czasem pomarudzić w głębi serca dobrze o tym wiemy.
California Paxton
Najlepszy Świąteczny Profil
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 9