Poprzedni temat «» Następny temat
UCZUCIA
Autor Wiadomość
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2017-09-04, 20:17   UCZUCIA

Poszukiwania


    ZASADY POSZUKIWAŃ:


Poszukiwania postaci X powinny być wstawiane wyłącznie z jej konta. Dzięki temu nie musicie już umieszczać opisów postaci na początku wiadomości, wszystkie informacje będą dostępne po kliknięciu w kartę.
Jeśli przyszedł Wam do głowy nowy pomysł na poszukiwania postaci X, choć jeden post już widnieje w temacie, należy albo edytować pierwszą wiadomość, albo wstawić całe poszukiwania od nowa, sygnalizując Administratorowi, że poprzedni wpis czeka na usunięcie.
Jeśli szukacie paczki znajomych albo przyjaciół z Bostonu, wystarczy wpisać się w czyjeś relacje, zamiast publikować kolejne poszukiwania z serii Szukam kumpli, nie mam żadnych wymagaŃ.
Prosimy o regularne aktualizowanie swoich poszukiwaŃ oraz usuwanie nieaktualnych fragmentów, gdy w jednym poście szukacie kilku postaci.Prosimy stosować się do poniższego wzoru:


Kod:
<center><div class="poszukiwania">
<img src=TUTAJWKLEJSWOJEGOGIFA class="szukuzdjęcie">
<div class="szukuopis">TUTAJ MOŻESZ WPISAĆ KRÓTKI OPIS SWOJEJ POSTACI (DWA/TRZY ZDANIA)</div>

<div class="szukunazwa">TU WPISZ TYTUŁ POSZUKIWAŃ</div>
<div class="dataaktualizacji">Aktualne/Nieaktualne [TU WPISZ DATĘ]</div>
<div class="szukuopis2">OPIS POSZUKIWAŃ</div>

</div> </center> 
 
Iris Shoemaker


Iris Shoemaker

Boston


31

śpiewa i szyje :]

wolna

Wysłany: 2018-02-03, 13:32   
  

  
  
  
  
  

  
  
I'm free to do what I like I'm celebrating my life
Iris to pozytywna osoba, z mnóstwem pomysłów. Jest uczciwą i dobrą osobą. Kocha śpiewać, uwielbia zwierzęta, jest fanką fantastyki. Bardzo rodzinna i przyjacielska.


POSZUKIWANY PARTNER

Aktualne 19.07.2018

Poszukiwany jakiś spoko pan, który pokocha Iris z wzajemnością. Mogą zacząć od zera, mogą się znać i dopiero po jakimś czasie dojść do wniosku, że to coś więcej - obojętnie. Chciałabym, by to był uczciwy człowiek, może być poważny, może być szalony, ale ważne, by był w porządku i tolerował Iris taką, jaka jest. Szczegóły możemy obgadać na priv.

Nie mam zamiaru rezygnować z postaci, jestem na forum od dawna i nie chcę uciekać. Dobrze by było, gdyby taka osoba też się czuła tu dobrze i nie zwiała.


_________________


 
 
Ariel Daniels


Wysłany: 2018-09-07, 15:01   Pan ok. 30, który wykorzystał naiwność Ariel.


YOU CHEATED ON ME AND NOW YOU WANT TO GET ME BACK

Aktualne [10.01.19]

Zaraz po liceum Ariel poznała Adriana (imię użyte w KP, wcale nie musiał się tak nazywać!), który stwierdził, że była niedoceniana jako modelka i zaczął jej obiecywać złote góry. Gdy Ariel miała 22 lata razem wyjechali do Sztokholmu, gdzie Daniels przez dwa lata pracowała dla Ikei, przez co jej twarz często pojawiała się w katalogach, na bilbordach reklamowych itp. Mieli układ typu FwB no i na nieszczęście Ariel, to ona właśnie się w Adrianie zakochała i jak tylko wyszło to na jaw, ten się postarał o to, by Ikea nie przedłużyła jej umowy, co tak się stało. Następnie znalazł sobie jakąś kolejną, naiwną dziewczynę, której naobiecywał, narobił nadziei i pewnie skończyło się podobnie.
Chciałabym, żeby Adrian znów odezwał się do Ariel. Z jakiego powodu? To już jest do ustalenia!

Pan musi być od Arielki starszy, może być nawet po trzydziestce, no problem. Narodowość w sumie jest mi obojętna, mógł jej sporo nakłamać co do swojej przeszłości. No i proszę mi nigdzie nie uciekać, bo ja się nigdzie nie wybieram.

Zgłoszenia na pw.


 
 
Laura Salinger


Laura Salinger

boston


29

psychiatra

nie ma czasu

Wysłany: 2019-01-14, 16:05   
  

  
  
  
  
  

  
  
cold sheets - but where's my love


do usunięcia
  
 
 
Lexy Cotterman


Lexy Cotterman

Boston


24

studentka

podobno kocha

Wysłany: 2019-03-27, 12:24   
  

  
  
  
  
  

  
  
you will always have a special place in my heart
Lexy to fajna i porządna dziewczyna, która zawsze góruje w rankingach szkolnych i uniwersyteckich, jest córeczką tatusia i długo zmagała się z rakiem. Obecnie ma wspaniałego faceta, który jest jej najlepszym przyjacielem i tak naprawdę to nigdy w życiu nie… zaszalała. Prawie nigdy, od pewnego czasu jeden Baker czasem sprawi, że się rozerwie – co z pewnością nie przypadło do gustu Theo.

I'll be there for you

Aktualne [27 marca 2019]

Theo – robocze imię, tak się przyjęło, bo postać przyjaciela Lexy była już na forum, ale nie widzę problemu w zmianie, gdyby ktoś chciał. Wyglądu też nie narzucam, ale z chęcią poznam propozycje. Wszystkie szczegóły są do omówienia i wspólnie możemy je zmodyfikować odpowiednio, gdyby coś nie odpowiadało. Jestem otwarta na propozycje, a teraz zapraszam niżej.

Szukam przyjaciela na dobre i na złe. Przyjaźnią się już parę lat, są jak bratnie dusze. Z Lexy poznali się na grupie wsparcia, na którą uczęszczali chorując na raka. Cotterman od dłuższego czasu jest zdrowa on dłużej zmagał się z problemami zdrowotnymi (jak jest aktualnie zostawiam w Twoich rękach). Od pamiętnego sylwestra 2016/17 stanowią parę. Długo tkwili w fazie zakochanych do szaleństwa, ale ich związek to raczej bezpieczne posunięcie. Są tak zżyci i rozumieją się tak dobrze, że wydaje im się, że kochają się nad życie, ale prawda jest taka, że to bezpieczne wyjście - spędzenie reszty życia (które bywa krótkie, szczególnie gdy zmaga się z nowotworem) z kimś kto rozumie nas jak nikt inny. Gdy zjawi się ktoś kogo będą mogli obdarzyć prawdziwym uczuciem (a zjawi się ktoś taki na pewno), miłością wtedy ich przyjaźń będzie mocno narażona na upadek.

Oczywiście nie zawsze jest kolorowo. Swego czasu Theo miał wypadek, poruszał się na wózku, aktualnie wraca do formy – jego problemy podburzyły jego pewność, dokładając do tego wypady Lexy z przyjaciółmi (w tym z Bakerem) powodowały narastającą w nim frustrację i zazdrość. Aktualnie częściej się kłócą, mniej wychodzą razem, częściej zaszywają się w domu i brakuje im tego czegoś, czego nigdy nie brakowało, gdy byli tylko przyjaciółmi.

Liczę na fajny związek (czyt. przyjaźń), to, że chorują nie oznacza, że mają być smutasami - raczej czerpią z życia garściami, wygłupiają się razem - a gdy ich przyjaźń zostanie narażona na szwank - poradzą sobie, ale po drodze po dramatyzujemy odrobinę, zawsze to ciekawiej! Zapraszam!


Czekam na Wasze listy miłosne! :list:
 
 
GIDEON BOWMAN


GIDEON BOWMAN

BOSTON


32

KORPO ARTYSTA

MA ŻONĘ

Wysłany: 2019-03-27, 12:27   
  

  
  
  
  
  

  
  
LOLOLO
Za młodu (czyli wtedy, kiedy poznał swoją przyszłą żonę) artysta (malarz) z ładnym głosem i talentem do brzdękania na gitarze, z ambicją do zmiany świata na lepsze, a także podróżnik, fan zacisznych miejsc i lokalnych społeczności, unikający luksusowych hoteli. Obecnie korporacyjny sztywniak w firmie teścia, zagubiony artysta, uzależniony od kawy i nikotyny. Niewątpliwie zgubił sens swojego życia, a żona mu w tym pomogła.


ŻONA

Aktualne [27 marca 2019]

Razem chcieli podróżować, żyć z dnia na dzień lub wstąpić do korpusu pokoju, to też była niezła alternatywa. Przez jakiś czas nawet udawało się im zwiedzać świat i w taki niezaplanowany sposób, byli szczęśliwi i zakochani, czego więcej było im trzeba? Miał zaledwie dwadzieścia jeden lat, praktycznie żadnych oszczędności na koncie, bo ostatnie wydał na pierścionek zaręczynowy, aby poprosić Penny o rękę. Zgodziła się i jeszcze jakiś czas żyli w ten sielankowy sposób, ale gdy doszło do planowania ślubu postanowili zatrzymać się w Bostonie, gdzie jej rodzice mieli małe mieszkanie. Nie tylko. Jak się później okazało mieli wiele mieszkań, ogromny dom i budżet przekraczający jego wszelkie oczekiwania. Początkowo był trochę tym onieśmielony, po części czuł się trochę oszukany, bo nigdy się do tego nie przyznała, ale też był zaskoczony, że jak na bogaczkę była całkiem zwyczajna i taką ją kochał. Po ślubie mieli dalej kontynuować beztroskie życie, ale jak można się domyślać, było zupełnie inaczej. Penny poddała się sugestiom rodziców, poszła na studia, wkręciła się do firmy matki, a on został z czasem wciągnięty w korporację ojca. Sprawiali wrażenie małżeństwa przykładnego, rodem z broszurki, których jedynym problemem mogło być co najwyżej staranie o dziecko, ale pod tą osłoną było o wiele więcej. Gideon zatracił siebie. W odstawkę poszła gitara, malowanie, aż pozostał tylko przykład korporacyjnego sztywniaka. Stał się obojętnym, oschłym, znudzonym życiem mężczyzną. Penny była szczęśliwa w większym stopniu niż on, jej takie życie na bogato odpowiadało, ale wiedziała, że on nie czuje tego bluesa. Sugerowała rozmowę z kimś doświadczonym (to stało się bardzo modne w tej rodzinie, każdy miał jakiegoś psychologa) ale gdy miał iść na spotkanie skręcił na rogu do baru i zatrzymał się w nim na dłużej. Tam poznał kolana Stelli o których żona nie ma w ogóle pojęcia i próbuje odnaleźć siebie. Reszta toczy się dalej, więc zapraszam - rozegramy to! Jeśli chcesz bardziej rozbudowaną wersję ich historii zapraszam do karty Gideona.


 
 
Chris Baker


Christian Baker

Boston


32

taksówkarz

wolny

Wysłany: 2019-04-09, 15:16   
  

  
  
  
  
  

  
  
Someday you might find your hero Some say you might lose your mind
Miły pan, szuka wesołej pani. Chris ma za sobą nieszczęśliwe zakochanie i przydałby się ktoś, kto pomoże mu się podnieść.


Poszukiwana pani, która połata rozdarte serce Chrisa

Aktualne [09.04.2019r.]


Jak większość wie i widzi, zwiała mi postać, która miała być dla Chrisa wszystkim. Baker jest obecnie w stanie załamania i potrzebuję kogoś, kto połata jego złamane serce. Może to być dobrze znana koleżanka, czy całkiem ktoś nowy. No w każdym razie wymagam tego, by była pozytywnie nastawiona do życia i przypomniała Chrisowi o tym, że on sam jest optymistą i tak dalej. No nie chcę, by mi zamulał tylko i jakaś miła pani by się przydała. Reszta jest mi obojętna, naprawdę. Ja z forum nie ucieknę, bo wiecie, że wchodzę i (raczej) piszę regularnie. Gdyby ktoś chciał mi pomóc, będzie mi niesamowicie miło, jeśli się odezwie na priv.


_________________
<tbody></tbody>
Christian Baker
I know I live, but like a stone I'm falling down
[mru]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Jesteś ambitnym adwokatem, kochającym imprezy studentem, a może mężatką z dwójką dzieci? To nie ma znaczenia – gdy tylko przyjedziesz do Bostonu, poczujesz się jak w domu! Tylko tutaj możesz przejść przez pełen kwitnących, kolorowych kwiatów park, by wyjść tuż obok wielkiego wieżowca, a wracając, nie zapomnij zerknąć na stare, urocze kamieniczki znajdujące się tuż za rogiem! Nie jest to wielkomiejski labirynt z betonu, lecz przyjazne, niezwykle zielone miasto z masą parków, z plażami, zatokami, łodziami zacumowanymi u wybrzeży, pełne biegających i uprawiających sporty ludzi, pełne psów i dzieci. Wiosna w Bostonie to prawdziwe cudo ze względu na ogromne krzewy obsypane kwiatami. Jeśli jednak chcesz być blisko miasta, ale też cieszyć się życzliwością i poczuciem wspólnoty wybierz wspaniałe małe miasteczko jakim jest Concord. Lokalna społeczność ma silną więź, która łączy swoich mieszkańców, tutaj znajdziesz sąsiadów pomagających sąsiadom. Wspólnie można cieszyć się otaczającą przyrodą, zobaczyć słodkowodne żółwie, czaple modry, piżmaki i mnóstwo ptactwa. Odkryj piękno tego miasteczka, w każdym sezonie na nowo. Wiosna to czas lokalnych wydarzeń. Wybierz się na wycieczkę do jednego z wielu lokalnych targowisk i gospodarstw, aby spróbować domowych produktów, serów i syropu klonowego prosto z drzew Nowej Anglii.

Nominacje!

Rozpoczęły się marcowe nominacje na postać miesiąca. Czekamy na Waszych ulubieńców.

Read More
Bianka
Jeremy
WALTERS
ASHBORNE
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 8