Poprzedni temat «» Następny temat
Ławki
Autor Wiadomość
BostoŃczyk

BostoŃczyk

Wysłany: 2017-11-11, 12:26   Ławki

Jenna Wilkinson

Jenna Wilkinson

tancerka baletowa i musicalowa

wolna i zainteresowana

29

Wysłany: 2018-11-06, 15:49   
   Multikonta: Adrienne, Iris, Adam, Chris, David
   Nazywaj mnie: Aga

/coś tam po ostatniej grze, może tydzień, o!

Jenna spacerowała ostatnio dzień w dzień. Bóle głowy były częstsze i kobieta tłumaczyła to sobie brakiem spokoju i nadmiarem zajęć. Nie pamiętała już kiedy ostatnio zrobiła coś dobrego dla siebie. Każdego dnia przebywała na próbach i ćwiczeniach. Wykorzystywała wolny czas do tego, by opanować wszystko do perfekcji. Przychodziła pierwsza i wychodziła ostatnia. Rankiem miała czas na zakupy, ale i tak starała się jak najwięcej wyspać. Przegryzła coś na szybko i wypadała z domu na miasto. Nawet przestała widywać się ze współlokatorkami. Zawsze coś jej wypadało. Dobrze, że znajdywała czas na spacery wśród drzew. Przyroda miała kojący wpływ na dziewczynę. No i miała nadzieję, że spotka czasem miłego policjanta, którego poznała kilka dni wcześniej.
Jenna szła wolno alejką i nie zatrzymała się aż do czasu, gdy zobaczyła znajomą postać, siedzącą na ławeczce. Starsza kobieta dokarmiała gołębie, których i tutaj było niemało. Wilkinson patrzyła przez jakiś czas na nią, aż w pewnej chwili postanowiła się przysiąść. Jej widok poprawił jej trochę humor.
- Dzień dobry - powiedziała zwracając na siebie uwagę. - Dawno się z panią nie widziałam - to prawda. Jen nie miała okazji się z nią widzieć już od dłuższego czasu, co ją martwiło. Znały się od dłuższego czasu i Jenna uważała ją wręcz za członka rodziny. Tak bardzo tęskniła za swoją, że szybko się nasze panie dogadały. Petunia była więc dla niej jak prawdziwa babcia.
Uścisnęła ją na powitanie.
- Mam nadzieję, że u pani wszystko w porządku. Zdrowie i humor dopisują? - zapytała.

<tbody></tbody>
Jenna Wilkinson
Won't you take me by the hand, take me somewhere new?
I don't know who you are, but I... I'm with you...
[mru]

Petunia Franklin

Petunia Franklin

To może tak...

CIASTECZKO?

61

Wysłany: 2018-11-09, 19:14   
   Multikonta: Charlie
   Nazywaj mnie: ŚMIESZKĄ

// Jakoś długoo po spotkaniu z synalkiem

Dzisiejszego dnia Petunia nie mogła usiedzieć w domu. Nie potrafiła znaleźć sobie jakiegoś miejsca. Wcześniej upiekła pare ciasteczek czekoladowych, które zapakowała do pudełeczka. Postanowiła, że się przejdzie. Taki spacerek dobrze jej zrobi. Ostatnio była ciągle poddenerwowana i zestresowana, a to wszystko przez jej syna Jacusia, znaczy nie do końca przez niego. Jej dzieci zaprowadzą ją kiedyś do grobu, ale znając starą Franklin tak łatwo i szybko im się to nie uda. Petunia jeszcze długo będzie łaziła po ulicach Bostonu. Wracając do jej syna i reszty dzieci to po prostu ręce jej opadały, kiedy dowiedziała się co wyczyniają. Niby tacy dorośli… jasne. Jej mąż pewnie się w grobie przewraca teraz. Ten drugi, oczywiście, świętej pamięci, kochany, pan Franklin. Nie ta zakłamana świnia Daniels.
Staruszka znalazła sie w parku ze swoją jakże wypakowaną po brzegi torebką. Miała tam wszystko. I ciasteczka, i chleb dla gołębi, i termos z dalej ciepłą owocową herbatką, bo stwierdziła, że na dworze zimno, to przysiądzie gdzieś i się napije. Kobieta znalazła wolną ławkę i tam sobie przycupnęła. Przed nią dreptało kilka ptaszków, dlatego zaczęła im rzucać kawałeczki pieczywa. Nagle usłyszała znajomy głos i od razu uśmiechnęła się na widok Wilkinson
- Oh cześć dziecinko - nie spodziewała się, że spotka kogoś w tym miejscu. Liczyła na spędzanie czasu w samotności, a tu proszę jaka miła niespodzianka. - Tak to prawda. Dawno się kochanie nie widziałyśmy. Liczyłam na to, że do mnie wpadniesz. - no właśnie, brakowało jej towarzystwa. Bardzo się cieszyła kiedy ktoś wpadał do niej bez zapowiedzi. Ona zawsze była przygotowana i można było dobrze u niej pojeść. - U mnie wszystko dobrze, dziękuję. Coś mnie ostatnio zaczyna brać. Jakiś katar mam. A jak tam u mojej tancereczki? - jaka Petunia mogła być zadowolona z Jenny, że tak świetnie tańczy i, że zdobywa tak świetne role, bo przecież przychodzi na każde jej występy.
Franklin wyciągnęła pudełko z pysznościami i otworzyła je - Bierz śmiało - nakazała dziewczynie, bo przecież to takie chude było, trzeba dokarmić.

Petunia Franklin
I've been drinking, I've been drinking
I get filthy when that liquor get into me

Jenna Wilkinson

Jenna Wilkinson

tancerka baletowa i musicalowa

wolna i zainteresowana

29

Wysłany: 2018-11-12, 10:57   
   Multikonta: Adrienne, Iris, Adam, Chris, David
   Nazywaj mnie: Aga

Jenna uśmiechnęła się.
- Na pewno panią odwiedzę, tylko potrzebuję więcej wolnego czasu - a tego jej bardzo obecnie brakowało. Powoli zapomniała już jak to jest iść do kogoś, posiedzieć przy kawce czy herbatce i opowiadać o tym, co się ostatnio wydarzyło. - Tym milej, że trafiłam na panią dzisiaj. Spacer wyszedł mi na lepsze, gdy spotkałam życzliwą osobę, ale chyba ostatnio mam na takie spotkania szczęście - pomyślała o niezwykłym poznaniu Jeremy'ego i to, że jak obiecał, tak też zadzwonił i to następnego dnia. Czy to nie było miłe? Miała nadzieję na kolejne spotkanie, tylko niech się zgrają czasowo. Z tym może być problem.
- A mnie męczą bóle głowy, może sama coś złapałam - tak sobie to tłumaczyła, bo przecież nie było opcji, by to było coś poważniejszego. Z resztą przechodziło szybko i w ogóle.
- Poza tym ćwiczę do następnego spektaklu. Wystawiamy przedstawienie dotyczące pierwszej muzułmańskiej tancerki, która zmieniła wszystko jeśli chodzi o kobiety w islamie i sztuce. Będę tańczyć jako główna tancerka i jestem podekscytowana, chociaż tak samo mocno boję się, że zawiodę. Ale ćwiczę ciężko, powtarzam choreografię i mam nadzieję, że nie zawiodę - westchnęła.
Miała obawy, co do tego wszystkiego, ale taki strach był dobry. Napędzał ją do działania.
- Załatwię dla pani wejściówkę na premierę. Nie wiem, czy ktoś z rodziny będzie mógł dojechać, więc chciałabym mieć wokół siebie przyjazne dusze. A pani jest taka kochana - dziewczyna przytuliła się do kobiety z ufnością. Była jej jak babcia, dlatego Jenna przepadała za jej towarzystwem.
- Oczywiście, już się częstuję - nie musiała ją nawet namawiać. Jenna i tak gubiła zbędne kalorie poprzez ćwiczenia i taniec. Mogła sobie pozwolić na szaleństwo. - Dziękuję - ugryzła kawałek ciasteczka i poczuła się nieco lepiej.

<tbody></tbody>
Jenna Wilkinson
Won't you take me by the hand, take me somewhere new?
I don't know who you are, but I... I'm with you...
[mru]

[ ODPOWIEDZ ]
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach