Poprzedni temat «» Następny temat
Gabriel Finch
Autor Wiadomość
Gabriel finch

Gabe Finch

Czy te oczy mogą kłamać?

Czy ja mógłbym serce złamać?

30

Wysłany: 2018-07-02, 17:21   Gabriel Finch
   Multikonta: Emma
   Nazywaj mnie: Sylwia

Gabriel Finch

Biografia
Nazywam się Gabriel Finch i jestem... strażakiem. Urodziłem się trzydzieści lat temu w bostoŃskim szpitalu przy akompaniamencie krzyków mojej matki i mdlejącym ojcu. I tak wszystko się zaczęło. Właściwie, to urodziłem się w Bostonie tylko dlatego, że rodzice akurat byli tam przejazdem. Całą rodziną mieszkamy w Concord, miasteczku z godzinę drogi od Bostonu. Moja rodzina (ja, rodzice i dwójka młodszych braci-bliźniaków) żyliśmy w dostatku. Ojciec ma restaurację - największą w Concord, a w prowadzeniu jej pomaga mu matka, a z doskoku także i ja. Cofnijmy się jednak trochę w czasie... W szkole nie należałem do najpopularniejszych dzieciaków, ale chyba mnie lubili. Nie byłem geniuszem, ale z odpowiednimi dla mnie wynikami przechodziłem do kolejnej klasy. Nigdy nie miałem parcia na zostanie prawnikiem, czy lekarzem. Wiedziałem, że to do mnie nie pasuje. Gdzieś w okolicach szkoły średniej, w której nie szło mi już tak rewelacyjnie, bo jak to u nastolatka zaczęła się burza hormonów i oglądanie się za długimi nogami koleżanek z klasy, które wydawało się ciekawszą opcją niż siedzenie z nosem w książce. Wtedy, wracając pewnego dnia z domu zobaczyłem strażaków w akcji. Paliła się okoliczna rudera, ale strażacka akcja wydawała się na tyle ciekawa, że od razu widziałem siebie w tej roli. Rodzice próbowali mnie odwieźć od tej decyzji, ale byłem nieugięty. Po ukoŃczeniu szkoły średniej, udałem się do szkoły strażackiej. To był jeden z lepszych okresów w moim życiu. Poznałem mnóstwo nowych ludzi i wreszcie czułem, że to jest to. Wcześniej bowiem, kiedy pytali mnie o to "kim chcę zostać w przyszłości" za każdym razem zmyślałem inną odpowiedź. Wreszcie, wykształcony i chętny do działania, pojawiłem się w remizie. Trzeba było zacząć od stażu, żeby sprawdzili w praktyce, czy się do tego w ogóle nadaje. Dużo biegałem, wyciskałem na siłowni ile się dało, żeby być jak najlepszym. Chciałem dostać szansę, by pracować w tym zawodzie na stałe. No i wreszcie się doczekałem. Dzięki ciężkiej pracy, udało mi się zajść tam, gdzie widziałem się w przyszłości. W międzyczasie zdarzało się oczywiście trochę wybojów na drodze, ale nigdy tak naprawdę nie zwątpiłem w to, że mi się uda. Obecnie spędzam czas głównie w remizie, a czasami pomagam ojcu w prowadzeniu restauracji. Co będzie dalej? To się okaże.
DODATKOWE INFORMACJE
Wiele osób twierdzi, że jestem szalony i wiecie co? Chyba mają rację. Często miewam durne pomysły, które w przypływie alkoholowej fazy uwielbiam wcielać w życie. Niestety, kumple z remizy zamiast mnie od tego odwieźć, tylko się podczepiają do ich realizacji. I jak tu ich nie kochać? Jeśli chodzi o pracę, to jestem obowiązkowy, staram się przykładać zwłaszcza dlatego, że wiem, że w grę wchodzi tutaj życie ludzkie. Co nie znaczy, że siedzę w remizie jak na szpilkach czekając na wezwanie! Przeważnie to ja inicjuję nam jakieś ciekawe zajęcie i ogrywam innych w pokera (całe szczęście nigdy rozbieranego!). Podejmuję się wszelkiego rodzaju wyzwaniom, im bardziej wymyślne, tym ciekawiej! Zamiast dużo gadać - wolę działać. Niby wolę mieć wszystko dobrze przemyślane, zanim podejmę odpowiednie kroki, ale nie we wszystkich aspektach życiowych się to sprawdza. Czasami daję się ponieść emocjom i powiem o parę słów za dużo. Potem tego żałuję, ale ciężko mi idzie przyznawanie się do winy i przepraszanie. O wiele łatwiej wychodzi mi dalsze pogrążanie się w i tak beznadziejnej już sytuacji.
Jestem popieprzony. No bo kto normalny wbiega do płonącego budynku, kiedy wszyscy inni z niego uciekają?

- płynnie mówi po francusku, na co zdarzało mu się podrywać laski,
- ma specyficzne poczucie humoru i nie każdy je rozumie,
- czyta kryminały,
- traktuje remizę jako swój dom i jak mu się nudzi to wpada do chłopaków pograć w pokera nawet jak ma wolne - w koŃcu w domu i tak nikt na niego nie czeka,
- lubi kino brytyjskie,
- planuje podróż stopem dookoła świata, ale wiecznie ją odkłada i nikt nie wierzy, że kiedykolwiek się tego podejmie,
- ma psa, który wabi się Watson.

Data urodzenia: 13 czerwca 1988r.
Miejsce urodzenia: Boston
Miejsce ZAMIESZKANIA: CONCORD
Zawód: strażak
Grupa: FUN
Wygląd: Julian Morris

Emma Baker

Emma Baker

prowadzi kącik porad

Kocha Davida, ale on tego nie wie

30

Wysłany: 2018-07-06, 17:56   
   Multikonta: Danka, Gabe, Blair
   Nazywaj mnie: sylwia
   Urlop: obecna!

Akceptacja!
Witamy na Hello Boston! Cieszymy się, że wybrałeś akurat nasze forum, mamy nadzieję, że będziesz się u nas dobrze czuł i zostaniesz z nami na dłużej. Zapraszamy do założenia podstawowych tematów jak relacje i telefon, a następnie do gry.

[ ZAMKNIĘTY ]