Poprzedni temat «» Następny temat
Josh Carrington
Autor Wiadomość
JOSH CARRINGTON

Josh carrington

były żołnierz obecnie rencista

lewa ręka mi nie działa i lubie łykać proszki

29

Wysłany: 2018-09-10, 21:15   Josh Carrington
   Multikonta: .
   Nazywaj mnie: .
   Urlop: .

relacje postaci

pomaga rodzicom w stadninie, główny bywalec ośrodków rehabilitacyjnych w okolicy, były żołnierz

Pozytywne

Imię i nazwisko - opis relacji

Negatywne

Inne

Saskia Lovell

Saskia Lovell

Sometimes I wish I were a little kid again

skinned knees are easier to fix than broken hearts

27

Wysłany: 2018-09-10, 21:31   
   Multikonta: Stefa, Vincent, Ariel, Hella, Maeve
   Nazywaj mnie: Marta

Okej, to na pewno zna się ze Saskią, stałą bywalczynią bostoŃskiego szpitala, na pewno kiedyś gdzieś na siebie wpadli. Mam jeszcze syrenkę Arielkę, którą możesz kojarzyć z katalogów Ikei albo reklamy Blend-a-med :lol: Ewentualnie ze Spotted, jeżeli wpadał tam na jakiś striptiz czy drineczka. Hellę też może znać ze szpitala, ma chorą na białaczkę córkę i przesiaduje tam całymi dniami. Mogę podrzucić też Vincenta na kumpla :lofki:

Caroline Collier

Caroline Blanco-Collier

poślubiła cholernego zazdrośnika

Prowadzi własną cukiernię w Brighton.

30

Wysłany: 2018-09-10, 21:31   
   Multikonta: Julka, Arizona, Lexy, Bianca, Nathan, Seth, Felix, Willie, Joseph
   Nazywaj mnie: Ancymon

No siema :frajer:

Lyelle Paddington

Lyelle Paddington

I just wanna give out a toast

and rip off my clothes

28

Wysłany: 2018-09-10, 21:32   
   Multikonta: Arthur, Bazyl, Cal, Eileen, Jack, Lucille, Mingus, River
   Nazywaj mnie: Kaczuszką!
   Urlop: próbuję w życie do końca roku

Skoro Josh robi w stadninie (obstawiam tę w Westwood? innej na forum nie ma :lol: ), to podrzucam moją Eileen, która pracuje tam już kilka dobrych lat i nawet skoŃczyła jakieś koŃskie studia. Eileen może mieć w Joshu jakiegoś crasha, albo w ogóle jakieś śmieszne koŃskie zaloty możemy z tego zrobić. Co prawda serduszko Eil należy już do kogoś innego, ale ona jeszcze o tym nie wie, także im więcej komplikacji, tym lepiej :hihi:

JOSH CARRINGTON

Josh carrington

były żołnierz obecnie rencista

lewa ręka mi nie działa i lubie łykać proszki

29

Wysłany: 2018-09-10, 22:11   
   Multikonta: .
   Nazywaj mnie: .
   Urlop: .

Cytat:
Okej, to na pewno zna się ze Saskią, stałą bywalczynią bostoŃskiego szpitala, na pewno kiedyś gdzieś na siebie wpadli. Mam jeszcze syrenkę Arielkę, którą możesz kojarzyć z katalogów Ikei albo reklamy Blend-a-med Ewentualnie ze Spotted, jeżeli wpadał tam na jakiś striptiz czy drineczka. Hellę też może znać ze szpitala, ma chorą na białaczkę córkę i przesiaduje tam całymi dniami. Mogę podrzucić też Vincenta na kumpla

Saskie biorę bo na bank znają się jakoż z widzenia czy coś takiego.
Arielka natomiast zna go dużo lepiej pewnie bo miał swego czasu poważniejszy romans z alkoholem :) I Vinca biore w ciemno mimo że nie wiem skąd mogą się znać ale czuje że się ziomkują :)

Cytat:
No siema

<3 <3 <3

Cytat:
Skoro Josh robi w stadninie (obstawiam tę w Westwood? innej na forum nie ma ), to podrzucam moją Eileen, która pracuje tam już kilka dobrych lat i nawet skoŃczyła jakieś koŃskie studia. Eileen może mieć w Joshu jakiegoś crasha, albo w ogóle jakieś śmieszne koŃskie zaloty możemy z tego zrobić. Co prawda serduszko Eil należy już do kogoś innego, ale ona jeszcze o tym nie wie, także im więcej komplikacji, tym lepiej

Skoro ona tam pracuje to na bank się znają od dawna bo on tam siedział nawet jak na przepustki wracał i właściwie prawie w mundurze się ładował na konia albo za widły więc muszą się znać. a krasza może i mieć on akurat w tym temacie jest mało kumaty.

Saskia Lovell

Saskia Lovell

Sometimes I wish I were a little kid again

skinned knees are easier to fix than broken hearts

27

Wysłany: 2018-09-10, 22:53   
   Multikonta: Stefa, Vincent, Ariel, Hella, Maeve
   Nazywaj mnie: Marta

Vinca może znać z jakiegoś baru, często w nich bywa by panienki wyrywać :cool: + serduszko Eileen należy do mojej Stefy, która pewnie będzie zazdrosna jak się dowie :haha:

Lyelle Paddington

Lyelle Paddington

I just wanna give out a toast

and rip off my clothes

28

Wysłany: 2018-09-11, 00:03   
   Multikonta: Arthur, Bazyl, Cal, Eileen, Jack, Lucille, Mingus, River
   Nazywaj mnie: Kaczuszką!
   Urlop: próbuję w życie do końca roku

Josh może być mało kumaty, Eileen może mieć kisiel w majtach na jego widok, a Stefa będzie zielona z zazdrości - drama jak ta lala :lofek:

Layla Northon

Layla Northon

pani detektyw

sama

29

Wysłany: 2018-12-06, 15:51   
   Nazywaj mnie: lola

Znajdzie się coś :)

[ ODPOWIEDZ ]