Poprzedni temat «» Następny temat
#3 Mogę u Ciebie przenocować?
Autor Wiadomość
Emma Baker

Emma Baker

prowadzi kącik porad

Kocha Davida, ale on tego nie wie

30

Wysłany: 2018-11-07, 20:19   #3 Mogę u Ciebie przenocować?
   Multikonta: Danka, Gabe, Blair
   Nazywaj mnie: sylwia
   Urlop: obecna!

Po kłótni z Davidem, roztrzęsiona Emma pojechała z walizą taksówką prosto do Concord. Nie wiedziała gdzie indziej mogłaby się zjawić, bo nie chciała zwalać się ze swoimi problemami na głowę rodzeństwu. Przyjaciółka wydawała się jednak bezpieczniejszą opcją.
Emma czuła się paskudnie. Nie dość, że cały ten dzień przyjaźni kompletnie im nie wypalił, że od samego rana prześladował ją koszmarny pech, to jeszcze musiała napatoczyć się Bełtany i doszczętnie wszystko zniszczyć. A zaczynało być już tak dobrze... Poprawka, to oni sami wszystko zniszczyli kolejną kłótnią. Ostatnimi czasy nie potrafili się dogadać. Dave już długo zachowywał się dziwnie, prowokując niejako kłótnie, a pojawienie się blondyny działało na Emmę jak płachta na byka. Z początku Baker wmawiała sobie, że to po prostu niechęć do blondi, ale gdy zdała sobie sprawę, że podczas randki z Markiem zastanawia się czy Dave siedzi w domu sam, czy może z inną... Wiedziała, że jest zazdrosna. To był kolejny powód, przez który ucieszyła się, że miał zerwać z nią kontakt. Ale jak widać tak się nie stało...
Wysiadła z taksówki przed samym domem Simmons akurat, gdy znów zaczęło padać. Wytargała z bagażnika walizę i ruszyła pod drzwi, moknąc. Nacisnęła na dzwonek i gdy przyjaciółka jej otworzyła, nie wytrzymała i wybuchnęła płaczem, co zdarzało jej się baaardzo rzadko.
- Boże, Ade, ja go kocham - rzuciła ni stąd ni zowąd.

Adrienne Simmons

Adrienne Simmons

kelnerka, która ciągle

SZUKA miłości

27

Wysłany: 2018-11-09, 12:35   
   Multikonta: Iris, Jenna, Chris, Adam, David
   Nazywaj mnie: Aga

Ade spędziła całkiem miło czas, pewnie z Gabrielem albo gadając sobie z jakąś życzliwą osobą, a później postanowiła trochę poczytać. Gdy straciła wątek, zastanawiając się nad czymś innym niż książka, udała się do salonu i włączyła telewizor. Zaczęła szukać po kanałach czegoś ciekawego i wkrótce zatrzymała się na jednym z nich, niby to z zainteresowaniem zaczynając oglądać jakiś program.
Jeśli chodzi o Emmę, Ade miała zamiar zadzwonić następnego dnia i obgadać niespodziankę, jaką miał mieć dla niej David. Wierzyła, że tym razem niczego nie chrzani i spędzą mile czas. Jakie to więc było zaskoczenie, gdy usłyszała dzwonek do drzwi i po przejściu do wejścia, ujrzała za nimi właśnie pannę Baker. Mało tego płakała. Kiedy usłyszała jej słowa, powiedziała szybko to, co jej ślina na język przyniosła i co zabrzmiało jak:
- No nareszcie! - ale powiedziała to dość szybko, więc mogła nie zrozumieć. Nieważne.
Wciągnęła Emmę do domu, nie chcąc by zmokła, a po tym jak zamknęła drzwi, objęła przyjaciółkę mocno.
- Moja kochana - wypuściła ją dopiero po jakimś czasie, bo chciała, by ta sobie popłakała zanim o wszystkim opowie. Czasem taka chwila była dobra, by zebrać siłę i myśli.
- Co się stało? - zapytała, odsuwając się od niej. Ale złapała jej dłoń i zaprowadziła do salonu, by usiadła i się uspokoiła. Adrienne złapała jej dłoń i dodawała jej otuchy swoją bliskością.
- Znów się pokłóciliście? - raczej na pewno. - Opowiedz mi o wszystkim. Ulży ci trochę.

[ ODPOWIEDZ ]