Poprzedni temat «» Następny temat
Sweet girl :3
Autor Wiadomość
Lili Hartley

Lili Hartley

Boston

26

Kelnerka, modelka

Wzdycha do Tośka

Wysłany: 2018-11-23, 08:51   Sweet girl :3

Aren't you tired tryin' to fill that void? Or do you need more?

relacje Lilki

Należy do sporej rodzinki, acz obecnie związana jest najbardziej ze swoją najmłodszą siostrą, z którą mieszka. Uzależniona głównie od kawy, w sumie po części przez ciągłe niedociśnienie. To przeurocze stworzenie - nie skrzywdzi nawet muchy, choć uwielbia oglądać horrory, które jej w ogóle nie ruszają. Oddana, pomocna, wrażliwa i opiekuńcza. W Bostonie od paru miesięcy. Romantyczna dusza lubiąca pisać, fotografować i pozować do zdjęć. Aspiruje na modelkę, najchętniej tych z Victoria's Secret.

Pozytywne

Annabeth Hartley - Młodsza, ukochana siostrzyczka, o którą się troszczy, dogaduje się z nią najlepiej z całego rodzeństwa, no i oczywiście zawsze ją wspiera, a wraz z tym wstawia się za nią. Jak to było chociażby z jej ukochanym, którego nie lubi ich ojciec z niejasnych dla niej przyczyn. W każdym razie zawsze jest i będzie za nią!
Anthony Myles - Zna go już od czasów licealnych. Jako jedna z nielicznych nie widziała w nim "dziwaka", za którego uważała go większość. Nie rozumiała podejścia innych wobec niego, ale miała to gdzieś. Polubiła go od razu, a nawet... zakochała się w nim, co nasilało się coraz bardziej z każdym kolejnym rokiem. Wyjechała do Charlotte na studia wraz z nim, aby trwać przy nim jak najdłużej. Niestety, po ukończeniu nauki, musiała wrócić do Concord i zmuszeni byli się ze sobą rozstać. Od tamtego czasu utrzymywali jedynie kontakt telefoniczny. Nigdy nie miała odwagi, aby przyznać mu się do tego, co do niego tak naprawdę czuje... Nie wie też, że on czuje to samo. A teraz wrócił i odnowili kontakt. Czy skrywane uczucie w końcu wyjdzie na jaw i będzie dane im być razem? Czas pokaże.
Jenna Wilkinson - opis relacji
Bianca Walters - opis relacji

Negatywne

Imię i nazwisko - opis relacji

Inne

Caroline Collier

Caroline Collier

Boston

32

szefowa

MĘŻATKA

Wysłany: 2018-11-23, 09:47   

JULIETTE, Lexy, Bianca, Arizona, Felix, SETH, willie, Nathan, gideon, Joseph

Ja chce coś :hat: weterynarz Willie może się na coś przydać, jest z Concord więc mogą się jakoś znać, chociażby z widzenia (z racji że jest sporo starszy raczej tylko z widzenia) no i jest weterynarzem, wiec może się zająć jej czworonogiem. Z Bianka mogą się przyjaźnić. :hero: a jak chcesz kogoś jeszcze to chętnie oddam.

Lili Hartley

Lili Hartley

Boston

26

Kelnerka, modelka

Wzdycha do Tośka

Wysłany: 2018-11-23, 10:50   

O, pewnie, mogła nawet do Willie'go na początku pójść ze swoim szczeniakiem na jakieś badania kontrolne, by się upewnić, czy wszystko z nim w porządku itp. I na pewno w razie co przyjdzie do niego, jakby sobie coś zrobił, albo gdy nagle dopadnie go jakaś choroba. c:
Bianca niemalże moja imienniczka, haha! :lofek: Chętnie przyjmę na przyjaciółkę, Lilce na pewno przyda się ktoś taki, by mogła się wyżalić, dzielić wspólnymi sekretami z kimś i tak dalej. Także jestem bardzo na tak! :lofki:
Myślę, że z Sethem mogłaby się jeszcze dogadać, ta mania dinozaurów i kilka rzeczy też by się znalazło, nieważne że on jest lekko młodszy od niej, to nie przeszkadza! :mrgreen: Mogli się nawet na jakiejś wystawie w muzeum czy gdzieś, gdzie są eksponaty itp. na siebie natknąć, a potem zabawili się w wykopywanie jakiegoś szkieletu - to serio mogłoby być ciekawe, taki nietypowy początek znajomości, tego w ogóle nigdzie nie miałam! :lol:
Natomiast może jeszcze być i Nathan, skoro prowadzi bar, to mogą się kojarzyć z widzenia, bo pewnie zdarza się jej wpadać do różnych takich miejsc z przyjaciółmi i pewnie kilka słów zamienili. :D Podobnie z Josephem i tu może nawet pokusić się o jakiś romans, bo czemu by nie? :hmm:

Uff, no to znalazłam kilka punktów zaczepienia do paru postaci, mam nadzieję, że Ci te moje propozycje pasują! :hero:

Jenna Wilkinson

jenna Wilkinson

Boston

29

tancerka i aktorka

chodzi z Jeremy'm

Wysłany: 2018-11-23, 10:54   

Be yourself, no matter what they say!

Ja Ci kogoś chętnie podrzucę :viva:

Może Jennę na przyjaciółkę? Mają podobne charaktery i marzą o sukcesach.

Jeszcze mogę Ci Chrisa wcisnąć. Mógł jej się kiedyś pomóc odnaleźć w mieście czy coś, potem gdzieś na siebie wpadli i pogadali. Mógłby jej robić za brata trochę :D

I jak dziewczyna lubi rocka, to może znać przynajmniej z widzenia Iris, która grywa z zespołem w klubach. Albo już się poznały nawet. Plus może jej coś modnego uszyć kiedyś :D

No wybieraj, co chcesz :lofki:

Lili Hartley

Lili Hartley

Boston

26

Kelnerka, modelka

Wzdycha do Tośka

Wysłany: 2018-11-23, 12:08   

Tak, jestem za, by Jenna była jej przyjaciółką, będą się wspierać mocno w swoich marzeniach i w ogóle, no i wiadomo, Lili będzie miała więcej osób do wyciągania na wspólne imprezy i do takiego pogadania od serca, a także wypłakania na ramieniu w gorszych momentach, o. :lofek:
Przewodnik do pokazania miasta, gdy się dopiero wprowadzała na pewno byłby jej wtedy bardzo przydatny, także zdecydowanie Chris mógł jej pomóc i potem po prostu pogadali i lepiej się poznali. c: I pewnie, że mógłby robić jej za takiego starszego brata, do którego w razie co zawsze zwróci się w razie potrzeby, no i może ogółem lepiej się z nim dogadywać, niż ze swoimi rodzonymi braćmi, od których w sumie się trochę odcięła. XD Och i widzę, że on umie grać na gitarze, a ją do tego ciągnie, więc może by mógł ją trochę pouczyć tak w wolnych chwilach? Pewnie bardziej hobbistycznie, ale czemu nie! :viva:
Z Iris mi również pasuje bardzo coś takiego, może jej kiedyś coś uszyć fajnego, pewnie! :cute:
Jeszcze myślę, że mogą sobie udzielać rad jakichś z Adrienne, bo obie kelnerzą, nieważne że w innych miejscach, ale pewnie jedna na drugą gdzieś w końcu by wpadła, szczególnie do Starbucksa, o ile zdarzy się Adi pić kawę. :lol: No i są w podobnym wieku, więc też mogłyby się dogadać. :lofek:

Victoria Parker

Wysłany: 2018-11-23, 12:18   

Masz coś dla mnie? :3

Chris Baker

Christian Baker

Boston

32

taksówkarz

</3

Wysłany: 2018-11-23, 12:42   

Someday you might find your hero Some say you might lose your mind

A pewnie, wszystko mi pasuje :lofki:

Jakbyś kogoś chciała do gry to wołaj :hero:

Lili Hartley

Lili Hartley

Boston

26

Kelnerka, modelka

Wzdycha do Tośka

Wysłany: 2018-11-23, 13:24   

Victoria - Hmm, tak myślę co by tu wykminić i jedyne co przychodzi mi na myśl, że może jak Lili wprowadziła się do Bostonu i rozglądała się za willą, to Vic jej pomogła dobrać odpowiednio wnętrza, albo nawet zaproponowałaby jej coś co ona zaprojektowała, dzięki czemu łatwiej było jej wybrać odpowiedni budynek, który by się obu siostrom Hartley spodobał. :lofki: Od tego dnia może się do niej zwracać z tego typu sprawami, gdyby potrzebowała nowego projektu jakiegoś wnętrza, czy coś. Och, ponadto Lilka z pewnością zainteresowałaby się jej tatuażami - mogłyby o tym porozmawiać, bo ona chce sobie jakiś zrobić, ale ma problem w zasadzie z wyborem wzorów i odwieczny dylemat, jakie dokładnie wziąć, by potem nie pożałować swej decyzji. XD Ten temat by rozwinęły i tak jakoś mogłyby się myślę polubić, a co dalej to już wyszłoby w praniu, bo z tego co widzę ona też jest dość nowa w mieście, więc przypuszczam, że to raczej taka świeższa znajomość. Chyba że jakimś cudem gdzieś wcześniej się spotkały, ale wątpię, także tak jak piszę będzie chyba najbardziej trafione, o. Co sądzisz? :dziabaj:

Chris - No to się cieszę, w takim razie mamy wszystko ustalone! W sumie mogę zagrać, jak zaczniesz gdzieś, ozłocę! :frajer: A wybrać możesz, kto Ci obecnie bardziej by pasował. :lofki:

Victoria Parker

Wysłany: 2018-11-23, 16:37   

Lili Hartley napisał/a:
Victoria - Hmm, tak myślę co by tu wykminić i jedyne co przychodzi mi na myśl, że może jak Lili wprowadziła się do Bostonu i rozglądała się za willą, to Vic jej pomogła dobrać odpowiednio wnętrza, albo nawet zaproponowałaby jej coś co ona zaprojektowała, dzięki czemu łatwiej było jej wybrać odpowiedni budynek, który by się obu siostrom Hartley spodobał. :lofki: Od tego dnia może się do niej zwracać z tego typu sprawami, gdyby potrzebowała nowego projektu jakiegoś wnętrza, czy coś. Och, ponadto Lilka z pewnością zainteresowałaby się jej tatuażami - mogłyby o tym porozmawiać, bo ona chce sobie jakiś zrobić, ale ma problem w zasadzie z wyborem wzorów i odwieczny dylemat, jakie dokładnie wziąć, by potem nie pożałować swej decyzji. XD Ten temat by rozwinęły i tak jakoś mogłyby się myślę polubić, a co dalej to już wyszłoby w praniu, bo z tego co widzę ona też jest dość nowa w mieście, więc przypuszczam, że to raczej taka świeższa znajomość. Chyba że jakimś cudem gdzieś wcześniej się spotkały, ale wątpię, także tak jak piszę będzie chyba najbardziej trafione, o. Co sądzisz? :dziabaj:

Masz zdecydowanie za dużo wolnego czasu <3 Podoba mi się bardzo ta opcja :D

Olivia Baker

Wysłany: 2018-11-23, 21:03   

Po znajomości poproszę o coś fajnego i miłego :what:

Caroline Collier

Caroline Collier

Boston

32

szefowa

MĘŻATKA

Wysłany: 2018-11-23, 21:59   

JULIETTE, Lexy, Bianca, Arizona, Felix, SETH, willie, Nathan, gideon, Joseph

Lili Hartley napisał/a:
O, pewnie, mogła nawet do Willie'go na początku pójść ze swoim szczeniakiem na jakieś badania kontrolne, by się upewnić, czy wszystko z nim w porządku itp. I na pewno w razie co przyjdzie do niego, jakby sobie coś zrobił, albo gdy nagle dopadnie go jakaś choroba. c:
Bianca niemalże moja imienniczka, haha! :lofek: Chętnie przyjmę na przyjaciółkę, Lilce na pewno przyda się ktoś taki, by mogła się wyżalić, dzielić wspólnymi sekretami z kimś i tak dalej. Także jestem bardzo na tak! :lofki:
Myślę, że z Sethem mogłaby się jeszcze dogadać, ta mania dinozaurów i kilka rzeczy też by się znalazło, nieważne że on jest lekko młodszy od niej, to nie przeszkadza! :mrgreen: Mogli się nawet na jakiejś wystawie w muzeum czy gdzieś, gdzie są eksponaty itp. na siebie natknąć, a potem zabawili się w wykopywanie jakiegoś szkieletu - to serio mogłoby być ciekawe, taki nietypowy początek znajomości, tego w ogóle nigdzie nie miałam! :lol:
Natomiast może jeszcze być i Nathan, skoro prowadzi bar, to mogą się kojarzyć z widzenia, bo pewnie zdarza się jej wpadać do różnych takich miejsc z przyjaciółmi i pewnie kilka słów zamienili. :D Podobnie z Josephem i tu może nawet pokusić się o jakiś romans, bo czemu by nie? :hmm:

Uff, no to znalazłam kilka punktów zaczepienia do paru postaci, mam nadzieję, że Ci te moje propozycje pasują! :hero:

Willi'ego biore w ciemno i tak samo z Bianką. :lofek: Pomysłem na Setha jestem zauroczona, mogą sklejać razem modele dinozaurów. :hero: Z Nathanem mogą się kojarzyć, ale sprzed paru lat, bo on od jakiegoś czasu siedzi na tyłku i już nie prowadzi imprezowego trybu życia, a bar głównie leży w rękach jego menadżera. Teraz króluje na domowym parkiecie z dzieciakami. :hihi: ale z Josephem będzie idealnie i można się pokusić o romans, bo to taki typ. :hehe:

Lili Hartley

Lili Hartley

Boston

26

Kelnerka, modelka

Wzdycha do Tośka

Wysłany: 2018-11-24, 01:18   

Victoria - No to super, więc na dniach pewnie ładnie Cię wpiszę. :lofek:
Czasem umiem w wymyślanie jak mnie najdzie. :lol:
A co do wolnego czasu, to generalnie tak, troszkę nołlajfię, ale ostatnio mam problemy jakieś z brzuchem i średnio z pisaniem właśnie. ;(
Olivia - Ty to siostrę mi rób, a nie! :shit: :zombie:
Ale jak pozostajesz też przy Livce, to możesz Lilce robić jakieś sesyjki zdjęciowe, nauczyć tańczyć, bo tego specjalnie nie potrafi, niech chodzą razem na karaoke jeszcze! No i przychodź do Starbucksa, to Ci ulubione cappuccino robić Lilka będzie, o! :lofki:

Cytat:
Willi'ego biore w ciemno i tak samo z Bianką. :lofek: Pomysłem na Setha jestem zauroczona, mogą sklejać razem modele dinozaurów. :hero: Z Nathanem mogą się kojarzyć, ale sprzed paru lat, bo on od jakiegoś czasu siedzi na tyłku i już nie prowadzi imprezowego trybu życia, a bar głównie leży w rękach jego menadżera. Teraz króluje na domowym parkiecie z dzieciakami. :hihi: ale z Josephem będzie idealnie i można się pokusić o romans, bo to taki typ. :hehe:
Super, mamy więc wszystko ustalone! :hero:
No to w takim razie z Nathanem się tylko będą kojarzyć, skoro tak to u niego wygląda. :D To częściej mogła więc wpadać na Josepha, a romans tu by idealnie pasował, bo właśnie ogarnęłam, że on taki typ, to mi się nasunęło. Można to nawet rozegrać! :hihi:

Odpowiedz do tematu