Poprzedni temat «» Następny temat
#4 But baby you'll freeze out there
Autor Wiadomość
Harper James Atwood

Harper James Atwood

Boston

29

Dżokej | hodowca

Panna

Wysłany: 2019-05-24, 10:44   

hit the lights and i'll lock the doors let say all things that we couldn't before

Wywróciła dość teatralnie oczami i wzdychnęła sobie głośno.
- Eh, faceci... - przez chwilę próbowała nawet udawać jakąś specjalną powagę, ale nie udało się jej to - już kilka sekund później śmiała się serdecznie. Próbowała sobie nawet wyobrazić Williego jako dziecko, "maltretującego" swoje siostry w sposób, w jaki jej samej robili to bracia. Widok był na swój sposób uroczy - oczywiście, pewnie jego siostry by tak nie twierdziły, ale co tam. Uroczy i już.
Kilkukrotnie podsunęła brwi do góry. Nie wiem jak to fachowo nazwać, no taki Johnny Bravo na obu oczach naraz, kilkukrotnie. XD
- Chyba wiem co będzie w najbliższych dniach najczęściej wyszukiwanym hasłem w Googlach na twoim koncie - nie, żeby wątpiła w jego osobiste umiejętności podrywu, no jakby nie było inaczej by tutaj nie siedziała. No, ale ze wszystkim schlebiać mu przecież nie może, byłoby za słodko.

Zwykle typowo rannym ptaszkiem była i Harper - jest przecież w pracy jakieś sześć, czasem siedem dni w tygodniu, i już kilka minut po szóstej da się ją spotkać w stadninie. I, nie czarujmy się, gdyby nie ilość "obalonego" wczoraj wina, wstałaby pewnie wcześniej niż Willie. Trochę się nawet niezręcznie z tym czuła, że akurat dziś wylazł z niej jakiś megaśpioch. Nawet mimo tego, że nadal nie ogarniała która może być godzina.
- Strasznie mi słodzisz od samego rana - rzuciła luźno, co najmniej jakby nie była jedną z tych łasych na komplementy. Uśmiechnęła się czarująco, bo jednak naprawdę było to miłe. I ona również na codzień niespecjalnie mogła liczyć na towarzystwo przy śniadaniu - w swoim bostońskim mieszkaniu nie ma nawet kota. - Nie wiem czym sobie na tyle komplementów zasłużyłam. - dodała.
Kiedy ten wspomniał o psach, te jakby z podziemi pojawiły się zaraz w kuchni, ciesząc się - będąc wszędzie i nigdzie na raz, jak to zwierzęta. Harper zaczęła się zastanawiać, jak mocne musiały być wczoraj te wina, że nie zarejestrowała obecności w domu czworonogów. I, że chyba nie zapałały do niej specjalną sympatią, skoro: a. nie stratowały jej rano w łóżku, budząc Shoemakera, b. nie wykazując właściwie żadnego zainteresowania nią teraz. Choć w sumie, dla większości zwierząt należących do znajomych czy rodziny, była zwykle niewidoczna. Może to przez to co "robi" koniom? Greenpeace przecież nadal nie jest tym zachwycony :lol: Kiedy jeden z psów jednak zarejestrował jej obecność i zaczął ją obwąchiwać, próbując wspiąć się po jej nodze by go głaskała, dodała: - Zwierzęta nie zwykły mnie niepokoić. To jakaś moja supermoc, w 90% przypadków totalnie mnie olewają. Nawet te w domu na Wyspach się specjalnie nie cieszą, kiedy przyjeżdżam. Rejestrują moją obecność gdzieś w trzecim lub czwartym dniu, kiedy daję im jeść, lub rano wypuszczam na podwórko - pewnie by jeszcze coś dodała, ale zaczęła odczuwać łaskotki w właśnie oblizywanej ręce, dodatkowo stałą się obiektem zainteresowania drugiego psiaka. Zaśmiała się i próbowała utrzymać równowagę "atakowana" przez zwierzęta, w międzyczasie, ciszej, jakby tylko im, prawiąc komplementy typowe dla psiary. :D
Pokiwała twierdząco głową:
- Kawy. Zapamiętałam z wczoraj, że herbatą prawdopodobnie nie dysponujesz - ha! Czyli jeszcze z tym jej pijactwem wcale, a wcale nie było tak źle. I się trochę "zawiesiła", próbując uspokoić nadal cieszące się zwierzaki, na tyle, by chociaż dojść do jakiegoś miejsca do siedzenia. Kiedy usiądzie, będzie jej łatwiej się nimi zachwycać. :> I się troszeczkę zreflektowała, bo dziś to już trzeba jednak wracać do swojej szarej codzienności. - I tylko kawa, dziękuję. - Pokiwała twierdząco głową, jakby dodatkowo to potwierdzając. - Nie jadam właściwie śniadań. Ja w ogóle mało co jem. - zaśmiała się cicho, dla niej to zupełnie normalne, ale większość społeczeństwa na widok jej "diety" w sezonie (i szczerze mówiąc poza nim również) popukałoby się zdrowo w czoło. - Wczorajszą kolację będę spalać na jakiś trzech treningach pewnie - I to nie, że ona ma jakieś zaburzenia odżywiania czy coś. Ot, taki już swoisty rygor codzienności, by wiecznie trzymać jednakową wagę - a przecież to w uprawianych przez nią sportach kluczowe i tak na upartego, to jednak stanowi o tym, że ona w ogóle może się tym zajmować.

Odpowiedz do tematu