Poprzedni temat «» Następny temat
OGŁOSZENIA
Autor Wiadomość
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2014-01-17, 11:01   OGŁOSZENIA


Ogłoszenia!
 
 
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2014-01-17, 11:12   


1.


Jak pewnie każdy zauważył, ktoś włamał się na forum pozbawiając nas i was tym samym, zarówno kart postaci, jak i relacji oraz wszystkich organizacyjnych tematów. Mamy zamiar wszystko odbudować jednak potrzebujemy trochę czasu i waszej pomocy.
Prosimy o wpisywanie się w temacie z zajętymi wyglądami, jakie posiadały wasze postacie. Możecie także dodać telefony i relacje swoim postaciom już od razu, a z powodu panującego zamieszania dajemy wam kilka dni na dodanie karty postaci. 
 
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2014-01-17, 12:16   


2.

W razie jakiś problemów piszcie do: Johnny'ego Mickey ( KLIK ) i Caroline Blanco ( KLIK ).

Został założony temat z odnalezionymi tematami, możecie poszukać w nim swoich, lub poprosić o pomoc w odszukaniu jakiegoś tematu. ( KLIK )

Dodany został wzór Karty Postaci, możecie zacząć dodawać swoje. ( KLIK )


 
 
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2014-01-19, 20:28   


3.Po pierwsze: wprowadziłyśmy drobne zmiany w regulaminie, będzie on obowiązywał od 20 stycznia, czyli od jutra. Zmieniły się głównie zasady zakładania multikont, więc radzimy zapoznać się z Regulaminem (jeszcze raz, bo wszyscy czytali go już przy rejestracji, oczywiście 8-) ), by potem nie było nieporozumieŃ.

Po drugie: w związku z włamaniem na forum i zawirowaniami administracyjnymi, póki co - html nie działa w relacjach, a my nie klikamy w podpisy. Prosimy o trochę cierpliwości! 
 
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2014-01-27, 18:04   


4.


1. Od dziś znowu macie możliwość używania html w relacjach oraz Waszych podpisach. Przypominamy, że jeśli potrzebujecie 'klika', należy napisać w tym temacie.

2. Szukamy moderatorów! Każdy, kto chciałby się zgłosić, powinien wysłać wiadomość na PW Blue Butler. Nie wymagamy żadnych formularzy ani wypracowaŃ z serii 'Co bym zrobił, gdybym był moderatorem', ale byłoby miło, gdybyście zamiast 'ja chcę!' napisali coś, co nas przekona do wybrania Was. Liczba miejsc nie jest z góry ustalona, wszelkie pytania odnośnie Moderatorów można wysyłać administracji na PW, a jeśli ktoś chciałby się zgłosić - zapraszamy!


 
 
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2014-02-02, 18:27   


5.


1. Moderatorami zostały Lilith Lore oraz Eleanor Winkworth. Gratulujemy i życzymy pomyślnego zakoŃczenia okresu próbnego! Dziękujemy za zgłoszenia wszystkim, którzy nie zostali wybrani.

2. Po włamaniu mieliście tydzieŃ na ponowne wstawienie Waszych kart. Osoby, które tego nie zrobiły w dniu dzisiejszym trafiły do nieaktywnych.


 
 
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2014-02-07, 20:30   


6.


Wczoraj powstał nowy temat „Usunięcie/przywrócenie postaci”. Osoby nieaktywne, które chcą wrócić do aktywności muszą się wpisać w tym temacie . W innym wypadku nie będą brane pod uwagę.


 
 
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2014-02-15, 22:57   


7.


Dzisiejsze randki zostają przesunięte na jutrzejszy dzieŃ (jednocześnie wydłużając cały event), bowiem nie wszyscy mieli możliwość odegrania swojej tury, z powodu zamieszania wywołanego włamaniem. Kogoś mogłaby ominąć miłość życia, nie możemy na to pozwolić! :lofek: Tym którym udało zmieścić się w czasie, zapraszamy na krótką przerwę! :)


 
 
Blue Butler


Wysłany: 2014-03-01, 11:35   


8.


1. W związku ze zmianą szaty graficznej forum, pojawił się nowy wzór karty postaci. Na wklejenie go do swoich kart macie czas do 8 marca - przy okazji możecie coś dopisać do biografii, edytować, pozmieniać, rozpisać... Jeśli tego nie zrobicie, nie ma problemu - same to zrobimy. I wkleimy w kartę brzydkie gify, uprzedzam!
2. Pojawił się także nowy wzór relacji, w związku z tym - odbędzie się czyszczenie tematów! Na wklejenie nowego wzoru oraz na uzupełnienie relacji macie czas do 14 marca.
3. Zaszły także zmiany w składzie moderatorów - Eleanor zrezygnowała z funkcji. Dziękujemy jej za pomoc!
4. Do regulaminu został dopisany punkt dotyczący wizerunków naszych postaci.
5. Pamiętajmy, że tematy typu 'klik w podpis' czy 'upomnienie o lokum' zostały stworzone po to, żebyście się w nich wpisywali, więc przestaŃcie co chwila prosić o klik w podpis czy założenie mieszkania w sb. ; )


_________________

Blue Butler
"I spoil it all by saying something stupid like I love you. I see in your eyes - you despise the same old lines you heard the night before"

 
 
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2014-03-01, 17:01   


9.

1. W związku z większymi zmianami na forum pragniemy też przypomnieć o aktywnym wpisywaniu się w temacie: upomnienie o miejsce pracy.
2. Powstał nowy temat gdzie możecie zgłaszać swoje pomysły na nowe lokacje – tutaj.
3. W związku z zamieszaniem z powodu czcionki zarówno w karcie postaci jak i relacjach, pod wpływem delikatnych sugestii została ona zmieniona.


 
 
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2014-03-07, 18:09   


10.

Jutro mija termin edycji kart postaci. Osoby, które jeszcze tego nie zrobiły, proszone są o nadrobienie zaległości. Przypominamy też, że dnia 14.03 (piątek) odbędą się czystki relacji.Dnia 13.03 (czwartek) startujemy z eventem, który odbędzie się w BostoŃskim szpitalu. Wszystkich użytkowników zachęcamy do zapisów w tym temacie.


 
 
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2014-03-10, 14:15   


11.

Ogłaszamy nabór na kolejnego moderatora (opcjonalnie dwóch)! Jego zadanie będzie jednak polegało na tym, by wspomagać administrację pomysłami co do eventów oraz w wymyślaniu wydarzeŃ losowych.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do BLUE BUTLER do koŃca tego tygodnia i jako próbkę podać kilka wymyślonych przez was wydarzeŃ losowych.


 
 
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2014-04-28, 22:28   


12.

» Na forum pojawiło się kilka słów od Gossip Girl, które możecie przeczytać w tym temacie (KLIK)

» Zostało stworzone nowe konto, poprzez które możecie wysyłać wiadomości do plotkary. Pełna anonimowość gwarantowana, więc nic nie stoi na przeszkodzie w wysyłaniu złośliwych ploteczek.

    LOGIN: MESSENGER
    HASŁO: boston 
 
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2014-05-12, 11:06   

13.

 
 
Massachusetts


Massachusetts

Wysłany: 2014-05-18, 10:41   


14.

» Każda postać posiadająca poszukiwania proszona jest o aktualizację swoich wpisów. Jeśli w poście znajduje się więcej poszukiwanych postaci, a część już jest nieaktualna, prosimy usunąć nieaktualne fragmenty by było przejrzyściej. Jeśli na nowo będziecie kogoś szukać, zawsze można przecież dodać ponownie daną cześć.

» Ostatnimi czasy padło kilka pytaŃ na temat konta BostoŃczyka, który od czasu włamania był dostępny tylko dla administracji i tak już pozostanie, przez wzgląd na dodawane przez niego tematy. Niemniej jednak specjalnie powstanie nowe konto - UNIVERSAL PERSON - które będzie pełniło rolę wcześniejszego BostoŃczyka.

LOGIN: UNIVERSAL PERSON
HASŁO: boston

» Przypominamy także o wysyłaniu plotek do Gossip Girl, z pewnością macie o czym napisać!


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Jesteś ambitnym adwokatem, kochającym imprezy studentem, a może mężatką z dwójką dzieci? To nie ma znaczenia – gdy tylko przyjedziesz do Bostonu, poczujesz się jak w domu! Tylko tutaj możesz przejść przez pełen kwitnących, kolorowych kwiatów park, by wyjść tuż obok wielkiego wieżowca, a wracając, nie zapomnij zerknąć na stare, urocze kamieniczki znajdujące się tuż za rogiem! Nie jest to wielkomiejski labirynt z betonu, lecz przyjazne, niezwykle zielone miasto z masą parków, z plażami, zatokami, łodziami zacumowanymi u wybrzeży, pełne biegających i uprawiających sporty ludzi, pełne psów i dzieci. Wiosna w Bostonie to prawdziwe cudo ze względu na ogromne krzewy obsypane kwiatami. Jeśli jednak chcesz być blisko miasta, ale też cieszyć się życzliwością i poczuciem wspólnoty wybierz wspaniałe małe miasteczko jakim jest Concord. Lokalna społeczność ma silną więź, która łączy swoich mieszkańców, tutaj znajdziesz sąsiadów pomagających sąsiadom. Wspólnie można cieszyć się otaczającą przyrodą, zobaczyć słodkowodne żółwie, czaple modry, piżmaki i mnóstwo ptactwa. Odkryj piękno tego miasteczka, w każdym sezonie na nowo. Wiosna to czas lokalnych wydarzeń. Wybierz się na wycieczkę do jednego z wielu lokalnych targowisk i gospodarstw, aby spróbować domowych produktów, serów i syropu klonowego prosto z drzew Nowej Anglii.

POSZUKUJEMY!

Jeśli jest ktoś chętny wesprzeć administrację od strony porządkowej, czy też pomóc w kwestii tematyki eventów i wydarzeń losowych - zapraszamy do zgłoszenia się na moderatora

Read More
Harper
William
ATWOOD
WALKER
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 9