Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój strażaków
Autor Wiadomość
Leon Winchester
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-21, 11:17   

- Stary, pewnych rzeczy nie da się uniknąć - powiedział poważnym tonem. - Nie wiesz, czy to samo nie zdarzyłoby się w innych okolicznościach, prawda? To była bramka numer 1, a bramka numer 2 mogła być inna. Między wami mogło być ok, a stałoby się to samo. Nie obwiniaj się tak w stu procentach, bo nie znasz dnia, ani godziny. Źle zrobi się zawsze łatwo - Leo nie chciał, by przyjaciel tak krytycznie podchodził do wszystkiego. Nikt nie znał dnia, ani godziny.
- Stało się i tyle. Ja również wierzę, że Ellie odzyska pamięć. Za tydzieŃ, miesiąc, rok, ale jednak - uśmiechnął się do przyjaciela.
- Myślę, że doceni to, co robisz dla niej i dla waszego dziecka. To była jedna chwila, resztę spędzacie razem, ty się starasz i pokazujesz jej, że ją kochasz. Czy nie to jest najważniejsze? Wiesz, jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. Chyba nie ma takiej osoby, która byłaby w pełni czyta i że tak nazwę to 'święta' - oby się nie mylił.
- No dobrze, ja zawsze mogę wprosić się na jakiś obiad do was - uśmiechnął się po raz kolejny.

Liam Murray
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-22, 21:47   

- Wiem, że nie wiem co by z tego było, bo zawsze mogło wyjść coś gorszego, ale wiesz jakie to uczucie gdy ktoś, kto jest dla Ciebie całym światem mógł przez Ciebie zginąć? Zawsze to będzie gdzieś we mnie siedziało, nigdy się tego nie pozbędę. Wiem, że gdybanie to jedna z najgorszych opcji, ale chyba nie umiem tego nie robić.
Spojrzał na przyjaciela i uśmiechnął się niemrawo. Wiedział, że tak naprawdę nic nie było pewne, że teraz sytuacja mogła wyglądać jak wygląda, albo mogła wyglądać gorzej. Wiedział, że nie powinien się tak tym zadręczać ale jakoś nie potrafił. Gdzieś w nim siedziało to, że mógł stracić Ellie na zawsze i nie umiał sobie tego wybaczyć.
- Na pewno odzyska, musi, nie ma innej opcji.
Liam trochę bardzo był na to zawzięty, ale naprawdę w to wierzył. Zresztą myślał, że póki w to wierzy, póki nie odpuszcza to jest to bardziej realne. Nie wiedział co prawda ile to zajmie, ale wierzył, że na pewno w koŃcu się uda i Ellie będzie miała swoje stare wspomnienia, jak i te nowe, wszystko będzie na swoim miejscu.
- Jasne, że możesz się wprosić. Najlepiej jeszcze z Rachel, Ellie by na pewno nie miała nic przeciw bo wiadomo, że im więcej osób tym lepiej bo może to ruszyć jakieś wspomnienia. W sumie możemy sobie kiedyś taką kolację w pięcioro zaplanować, bo może być fajnie.
Uśmiechnął się, bo ta część rozmowy zdecydowanie poprawiała mu humor. Zresztą, podobała mu się ta opcja.

Leon Winchester
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-06, 08:37   

- Takie jest życie. Zawsze składa się z dobrych i złych chwil, ale te gorsze często kształtują nasz charakter i doprowadzają do lepszych zmian. Nie jesteśmy idealni i zawsze jakiś błąd się wkrada w nasze życie - Leo też miał gorsze momenty, ale nie takie. Pocieszał przyjaciela ze szczerej chęci i wierzył w jego niewinność, ot przypadek, który pociągnął za sobą więcej osób. Bywa.
- Przyjdziemy na pewno. Będzie wesoło - Leo chętnie się rozerwie w gronie przyjaciół, a York nie będzie miała nic przeciwko wyjściu z domu i spędzenia czasu w towarzystwie przyjaznych duszyczek.
- Zdzwonimy się i coś przygotujemy. Będzie wiele uśmiechu, niespodzianek i ogólnie miła atmosfera - tak, to był dobry pomysł.

Przyjaciele porozmawiali jeszcze trochę, ale wkrótce strażacy przyjęli zgłoszenie o pożarze i Leo musiał się zbierać. Jak nie ma nic do roboty, to nie ma. Ale czasem jeden telefon sprawia, że zmienia się wszystko. Pożegnali się i rozeszli, każdy w swoją drogę.

zt

BostoŃczyk

BostoŃczyk

Wysłany: 2017-11-10, 09:00   

[ ODPOWIEDZ ]