Poprzedni temat «» Następny temat
Kanapy
Autor Wiadomość
David Walters

David Walters

Boston

30

kucharz

zajęty

Wysłany: 2019-02-04, 14:50   

you come from nothing You're going back to nothing What have you lost? nothing!

- Musisz mi jeszcze dokładać? - mruknął w odpowiedzi. Już i tak czuł się wystarczająco głupio. Może i nie widział kto był obok i co robił, ale zrozumiał, że się z niego nabija, gdy skojarzył, że film był od 16 lat czy jakoś.
- Takiego gówniarza by nie wpuścili - bronił się i to całkiem słusznie. - A na serio, napijmy się, pogadajmy jakbyśmy nie mieli na to czasu w domu - xD - i pobawmy się. Ja nie tylko jestem mistrzem kuchni, normalnie i Travolta za swoich najlepszych czasów przy mnie wymięka - zażartował. Nie no, potrafił się ruszać na parkiecie, Emma o tym doskonale wiedziała. Czekał ich więc miły wieczór, po tej kompromitacji Waltersa w kinie.
Kiedy jakiś kawałek się skończył i jakieś typki i typiary podeszli do ich kanapy, Dave wzruszył ramionami i powiedział:
- Sorry, ale było wolne - pewnie ich też by to czekało, ale wystarczy, że pójdą poszaleć nieco później i potem wrócą do domu. Dave niestety robił się o tej porze leniwy i często zasypiał z pilotem od telewizora w ręku. Tym razem nie chciał być ciągnięty przez dziewczynę do domu. Pilnował swojego czasu użyteczności.
Pewnie zamówili sobie coś do picia, bo nie będą siedzieć tak bez trunku i Dave zaczął swój wywód:
- Następnym razem ty wybierasz film - zdał się na jej gust. Najwyżej zaśnie, ale to lepsze niż odwracanie głowy, zakrywanie oczu czy zagryzanie wargi.
- Szkoda, że mamy zimę. Mielibyśmy większy wybór do odwiedzin fajnych miejsc, a tak to nam zostają zamknięte pomieszczenia. No, od biedy możemy iść na jakiś mecz.

Emma Baker

Emma Baker

Boston

30

ciocia dobra rada

zajęta

Wysłany: 2019-03-25, 22:27   

meh meh

- Pytasz jakbyś mnie nie znał, Davidzie - skwitowała, niby to niewinnie, ale z cwanym uśmieszkiem. Oznaczało to ni mniej ni więcej niż to, że po prostu musiała. Ale nie będzie się z niego nabijała zbyt długo, w końcu to były tylko żarty. Miał prawo nie lubić horrorów i wcale nie oczekiwała, że nagle przestanie się na nich bać. Małe prawdopodobieństwo, że kiedykolwiek trafią w ciemnej uliczce na psychola z piłą mechaniczną, przed którym miałby Emmę bronić, więc luz. Może się bać.
- Mówisz, że dziś na parkiecie dasz z siebie wszystko? - spytała, poruszając zabawnie brwiami. Bakerówna też nie poruszała się na parkiecie najgorzej. Może mistrzem tańca nie była, ale nie robiła obciachu, a to już dużo, patrząc po niektórych ludziach w barze. Zero samokrytycyzmu.
- Niektórzy ludzie to chyba naprawdę myślą, że jak zostawią stolik sam, to po powrocie nadal będzie pusty - przewróciła oczami. W takich godzinach bary były mocno zatłoczone, nic więc dziwnego, że ich podsiedli.
- Tak jest! Niedługo zaczną wychodzić filmy Marvela, to możemy na któryś iść - zakładam, że Dave przepadał za filmami o superbohaterach, jak chyba większość facetów. Emma lubiła oglądać różności, nie miała ściśle określonego gatunku. Nie przepadała jedynie za wojennymi i westernami. - Możemy też odświeżyć sobie jakieś poprzednie w domu - zaproponowała. Zawsze lepsze to, niż przeskakiwanie z kanału w tv na kanał przez większość wieczora. Bo i tak przecież bywało. A koniec końców człowiekowi w ogóle odechciewało się telewizję oglądać. True story.
- OD BIEDY? Udam, że tego nie słyszałam, Walters. Niedługo gra Toronto - o tak, to było to, co Emma uwielbiała. - Ale jeśli nie chcesz, to pójdę tylko z Riverem - brat na pewno chętnie jej potowarzyszy.

David Walters

David Walters

Boston

30

kucharz

zajęty

Wysłany: 2019-03-29, 10:46   

you come from nothing You're going back to nothing What have you lost? nothing!

- No ba, jak nie ja, to kto? Ja zawsze daję z siebie wszystko, szczególnie kiedy mam przy sobie tak piękną kobietę jak ty - mrugnął do niej porozumiewawczo. Nieźle mu ulżyło, kiedy ich historia zaczęła się toczyć innym rytmem. Niby zawsze byli nierozłączni, ale teraz będąc naprawdę razem, Dave czuł się jakby wygrał milion w loterii. Bo dla niego miłość była ważniejsza od wszystkiego. To było wszystko. A z Emmą mógł się nie tylko wygłupiać jak kumpel, ale i przytulić ją jak facet. I ich randki też były dość... specyficzne.
- No dokładnie. Poza tym, pójdziemy tańczyć kiedy nam się znudzą drinki, bo potem i my nie zastaniemy wolnego kąta. Ale w sumie to wiesz, nigdzie nam się nie spieszy - wzruszył ramionami. Pewnie zwlecze się na parkiet kiedy trochę odsiedzi i wypije.
- Bardzo chętnie, lubię - oni się doskonale rozumieli w tematach filmów czy książek, mieli po prostu podobne gusta. - Najbardziej czekam na Avengers. Ostatni film był dość dramatyczny, jestem ciekaw jak się potoczy dalej - ja sama jestem tego bardzo ciekawa, a zwiastun wygląda obiecująco.
- I jestem 'za' - odparł na propozycję dziewczyny. - Wiesz, że ja nie odmawiam ani dobrego filmu, ani dobrego piwa - uśmiechnął się szeroko.
- Na pewno to będzie dobry wybór. Pewne tytuły nigdy się nie nudzą - przytaknął.
- Ej, ej - podniósł w górę rękę. - Pójdę - oczywiście po to, by zobaczyć jak jej ukochany klub przegrywa, bo wierzył, że konkurencja będzie lepsza. Ale widzieć Emmę w akcji - bezcenne.
- I musimy się wybrać do Concord. Wiesz, odsapnąć trochę, co myślisz? - miał kilka powodów, dla których chętnie by odwiedził to miejsce. No i sam na sam z Emmą w tak uroczym zakątku, miło.

Odpowiedz do tematu